1. صفحه اصلی
  2. وبلاگ

معرفی مقاصد

غار کرفتو کردستان معرفی مقاصد

غار کرفتو در 7 کیلومتری شمال غرب دیواندره و 90 کیلومتری شهرستان سقز واقع شده است. این غار یکی از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین غارهای استان کردستان است.برای رزرو تور کردستان، تور سقز، تور بانه، تور سردشت، تور مریوان و تور زمینی کردستان با مهرآباد گشت تماس بگیرید.

مشاهده

بهترین زمان سفر به کردستان معرفی مقاصد

بهترین زمان سفر به استان کردستان از اواسط بهار تا اوایل پاییز است.

مشاهده

جاذبه‌های دیدنی کردستان معرفی مقاصد

کردستان یکی از مقاصد گردشگری مورد علاقه‌ی طبیعتگران است. برای رزرو تور کردستان، تور سقز، تور بانه، تور سردشت، تور مریوان و تور زمینی کردستان با مهرآباد گشت تماس بگیرید.

مشاهده

راهنمای سفر به کردستان معرفی مقاصد

استان کردستان جاذبه‌های طبیعی فراوان و خیره کننده‌ای دارد و یکی از پرطرفدارترین مناطق توریست‌پذیر ایران محسوب می شود که سالانه گردشگران زیادی را به خصوص در فصل بهار به سمت خود جذب می کند.در ادامه به معرفی مهمترین جاذبه‌های گردشگری کردستان می‌پردازیم. برای رزرو تور کردستان، تور سقز، تور بانه، تور سردشت، تور مریوان و تور زمینی کردستان با مهرآباد گشت تماس بگیرید.

مشاهده

معرفی جاذبه های گردشگری گرگان معرفی مقاصد

شهر گرگان مرکز استان گلستان و در جانب شرقی شمال کشور ایران است.در ادامه ضمن نام بردن از جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی و طبیعی شهر گرگان، به معرفی مهمترین 5 مورد از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر گرگان می‌پردازیم.

مشاهده

معرفی جاذبه‌های گردشگری گنبد کاووس معرفی مقاصد

گنبد کاووس یا گنبد قابوس مرکز شهرستان گنبد کاووس در استان گلستان ایران است. در ادامه به معرفی شش مورد از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری گنبد کاووس می‌پردازیم.

مشاهده

معرفی جاذبه‌های گردشگری علی آباد کتول معرفی مقاصد

علی‌آباد کتول شهری در استان گلستان ایران است که یکی از معتدل‌ترین شهرهای کشور ایران می‌باشد.مشهورترین جاذبه‌ی گردشگری علی‌آباد کتول آبشار تمام خزه‌ای کبودوال است. در ادامه به معرفی مهمترین جاذبه‌های گردشگری علی‌آباد کتول می‌پردازیم.

مشاهده

آشنایی با دیدنی‌های بندر ترکمن معرفی مقاصد

بندر ترکمن یا بندر شاه شهری در غرب استان گلستان است. در ادامه به معرفی 5 مورد از مهمترین جاذبه‌های گردشگری بندر ترکمن می‌پردازیم.

مشاهده

معرفی برج قابوس گنبد کاووس معرفی مقاصد

برج قابوس گنبد کاووس بنایی تاریخی از سده‌ی چهارم هجری است که در شهر گنبد کاووس، شمال ایران در استان گلستان قرار دارد.در ادامه به معرفی ویژگی‌های برج قابوس گنبد کاووس می‌پردازیم

مشاهده

چشمه گل رامیان معرفی مقاصد

در استان رامیان که یکی از شهرهای استان گلستان است یکی از پدیده‌های طبیعی بسیار دیدنی کشورمان وجود دارد که همه ساله گردشگران داخلی و خارجی فراوانی را به خود جذب می‌کند. در ادامه به معرفی مهمترین ویژگی‌ها و جاذبه‌های گردشگری چشمه گل رامیان می‌پردازیم.

مشاهده

آبشار کبودوال معرفی مقاصد

آبشار کبودوال که تنها آبشار تمام خزه‌ای ایران است. ‌در ادامه به معرفی مهمترین ویژگی‌ها و جاذبه‌های گردشگری آبشار کبودوال می‌پردازیم.

مشاهده

جنگل النگدره معرفی مقاصد

النگدره یک پارک جنگلی در استان گلستان، شهرستان گرگان واقع در بلوار ناهارخوران و در میان مناطق مسکونی است. ‌در ادامه به معرفی مهمترین ویژگی‌ها و جاذبه‌های گردشگری جنگل النگدره می‌پردازیم.

مشاهده

راهنمای سفر به گلستان معرفی مقاصد

استان گلستان یکی از استان‌های شمالی ایران است .در ادامه به معرفی مهمترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی و طبیعی استان می‌پردازیم.

مشاهده

معرفی شهر گرگان معرفی مقاصد

شهر گرگان مرکز استان گلستان و در جانب شرقی شمال کشور ایران است. در ادامه به معرفی مهمترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی و طبیعی شهر گرگان می‌پردازیم.

مشاهده

معرفی جاذبه‌های گردشگری اردبیل معرفی مقاصد

اردبیل به دلیل آب و هوای دلپذیرش همه ساله پذیرای گرشگران زیاد داخلی و خارجی است.در ادامه به معرفی 10 مورد از جاذبه‌های گردشگری اردبیل خواهیم پرداخت.

مشاهده

راهنمای سفر به اردبیل معرفی مقاصد

اردبیل از مناطق مهم گردشگری ایران به‌شمار می‌آید و دارای آثار و ابنیّه‌ی تاریخی و جاذبه‌های طبیعی بسیار زیادی است. در ادامه به معرفی مهمترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی و طبیعی شهر اردبیل می‌پردازیم

مشاهده

معرفی جاذبه‌های گردشگری آستارا معرفی مقاصد

آستارا به دلیل آب و هوای دلپذیرش همه ساله پذیرای گرشگران زیاد داخلی و خارجی است. بهترین فصل برای سفر به آستارا بهار و تابستان است.در ادامه به معرفی 10 مورد از جاذبه‌های گردشگری آستارا خواهیم پرداخت.

مشاهده

گنبد سلطانیه زنجان معرفی مقاصد

گنبد سلطانیه بعد از گنبد کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و گنبد مسجد ایاصوفیه سومین گنبد بزرگ جهان است و در فهرست آثار میراث جهانی به ثبت رسیده. این بنای تاریخی همه ساله مورد بازدید بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

مشاهده

راهنمای سفر به آستارا معرفی مقاصد

آستارا ششمین شهر بزرگ استان گیلان و مرکز شهرستان آستارا است.در ادامه به معرفی جاذبه‌های گردشگری، هتل‌ها و سایر موارد لازم جهت سفر به آستارا خواهیم پرداخت.

مشاهده

هتل رضوان سرعین چه هتلی؟ معرفی مقاصد

سرعین منطقه‌ای بسیار توریستی است. بنابراین هتل‌های متنوع و اقامتگاه‌های فراوانی در آن پیدا می‌شود. برای سهولت شما گردشگران در یافتن محل اقامت مناسب، فهرستی از هتل‌های منطقه‌ی گردشگری سرعین را به شما معرفی می‌کنیم و سپس به معرفی هتل چهارستاره‌ی رضوان خلیج فارس می‌پردازیم.

مشاهده

معرفی جاذبه‌های گردشگری سرعین معرفی مقاصد

سرعین، به معنای سرچشمه، منطقه‌ای رؤیایی و سرشار از جاذبه‌های طبیعی است. این منطقه از پرتقاضاترین مناطق گردشگری ایران، تورهای مسافرتی و تورهای زمینی است . در ادامه به معرفی 5 مورد از مهمترین جاذبه‌های گردشگری سرعین می پردازیم.

مشاهده


مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر