گروه تورها

ترابزون

ترابزون به دلیل آثار تاریخی فراوان و مناظر طبیعی زیبا ، یکی از مهمترین مناطق توریستی دریای سیاه است. از صومعه ها گرفته تا دهکده های کوهستانی ، قلعه ها تا کلیساها ، در این شهر دیدنی زیادی وجود دارد که هنوز توسط بازدید کنندگان کشف نشده است. ما در تور ترابزون ترکیه خیلی از این مناطق را به شما نشان خواهیم داد.

تور ترابزون, جاذبه های گردشگری ترابزون ترکیه, تور ترکیه

پایتخت سابق امپراتوری ترابوزان، ترابزون در طول تاریخ به عنوان ترابوزان شناخته شده بود و به عنوان یک شهرستان مرزی مهم با ایران در جنوب شرقی و قفقاز در شمال شرق بوده است. موقعیت آن در جاده تاریخی ابریشم بوده و همچنین به معنای آن بوده که قرن ها مکان بازدید ادیان ، زبان ها و فرهنگ ها بوده است. امروزه ، شهر و استان آن با بقایای این تاریخ غنی ، از جمله کلیساهای زیبا ، صومعه ها ، قلعه ها و موارد دیگر ، شناخته شده است. ما در تور ترابزون ترکیه تمامی این جاذبه های تاریخی و باستانی را به شما نمایش خواهیم داد و از آن بازدید خواهید کرد

تور ترابزون, جاذبه های گردشگری ترابزون ترکیه, تور ترکیه


سوملا ماناستاری

مطمئناً یکی از مهمترین دیدنی های ترابزون ، صومعه سوملا است که از لحاظ ساختاری کاملاً شگفت انگیز است زیرا درست در یک صخره شیب دار و مشرف به منظره طبیعی زیبایی قرار گرفته. تقدیم به مریم مقدس ، صومعه ارتدکس یونان ، ساخته شده در سال 386 میلادی ، در ارتفاع 1.200 متری (3،937 فوت) بالاتر از پارک ملی Altındere قرار دارد.

Sumela Manastırı، Altındere Mahallesi، Altındere Vadisi، 61750 Maçka، Trabzon، Turkey ، +90 462 531 10 64

تور ترابزون, جاذبه های گردشگری ترابزون ترکیه, تور ترکیه


ترابزون کالسی

بنیان های قلعه ترابزون در شهر ترابزون واقع شده و به دوره بیزانس باز می گردد. این سازه زیبا و تاریخی از سه قلعه تشکیل شده است و کارشناسان معتقدند که قسمت بالایی آن به سال 2000 قبل از میلاد مسیح برمی گردد که به دوران آکروپولیس بوده است. الكسیوس دوم طرازوند قلعه های میانی و تحتانی را بنا كرد ، در حالی كه توورا (امضا) سلطان عثمانی ، محمود دوم در یكی از دروازه ها قابل مشاهده است.

ترابزون کلسی ، ییللاک محلاتی ، اوچ کاله سوک. ، 61300 ترابزون مرکز ، ترابزون ، ترکیه

تور ترابزون, جاذبه های گردشگری ترابزون ترکیه, تور ترکیه


ترابزون ایاصوفیا موزسی

این کلیسای ارتدکس یونان همچنین در شهر ترابزون واقع شده است و در سال 1584 به یک مسجد تبدیل شد اما قدمت آن به قرن سیزدهم بر می گردد که ترابزون بعنوان پایتخت امپراتوری تریدبوند خدمت می کرد. این سازه تاریخی که در نزدیکی دریا قرار دارد ، اکنون یک موزه است و یکی از زیباترین نمونه های معماری بیزانس به حساب می آید.

ترابزون ایاصوفیا موزسی ، فاتح مه. ، زبیبید هانم کاد. ، 61040 اورتاهیزار ، ترابزون ، ترکیه ، +90 462 223 30 43

تور ترابزون, جاذبه های گردشگری ترابزون ترکیه, تور ترکیه


Vazelon Manastırı

مورخان بر این باورند که درآمد حاصل از صومعه وازلون ، که در سال 270 میلادی ساخته شده است ، برای ساخت صومعه سوملا هزینه شده است.  نقاشی های دیواری این سازه با به تصویر کشیدن صحنه هایی از داوری گذشته ، زیبایی های خاصی را به نمایش میگذارند.  این صومعه پس از اینکه بارها توسط پارسها و ترکها مورد سوء استفاده قرار گرفت ، در سال 1922 کاملاً نابود شد .

Vazelon Manastırı، Coşandere Mahallesi، Maçka Yolu No.: 36، 61750 Maçka، Trabzon، Turkey

Atatürk Köşkü Müzesi

این عمارت زیبا (که توسط یک معمار ایتالیایی طراحی شده) بعنوان یک خانه تابستانی در سال 1890 ساخته شد ، بعداً تبدیل شد به محلی که مصطفی کمال آتاتورک در سال 1924 در آنجا می ماند. در سال 1987 ، این خانه به موزه باستان شناسی و مردم شناسی تبدیل شد.

Atatürk Köşkü Müzesi، Soğuksu Mahallesi، Ata Cad.، 61040 Merkez، Ortahisar، Trabzon، Turkey ، +90 462 231 00 28

تور ترابزون, جاذبه های گردشگری ترابزون ترکیه, تور ترکیه


اوزونگول

Uzungöl در جنوب شهر ترابزون واقع شده است و یکی از محبوب ترین مکان ها برای طبیعت گردان برای گذراندن وقت خود در طبیعت می باشد. یک دهکده دوست داشتنی که در وسط کوههای سبز واقع شده است و دریاچه بزرگی در وسط آن قرار دارد ، اوزونگیل مکان مناسبی برای استراحت و انجام پیاده روی است.

Uzungöl Mahallesi ، 61940 Çaykara ، ترابزون ، ترکیه

تور ترابزون, جاذبه های گردشگری ترابزون ترکیه, تور ترکیه


آژانس گردشگری مهراباد سفر مجری مستقیم تور های ترکیه، تور ترابزون ترکیه را به تمامی کسایی که اهل سفر های خاص و متفاوت هستند و به دنبال تور های طبیعت گردی و جذاب میگردند، پیشنهاد میکند. ما در تور ترابزون جاذبه های متفاوت و بکری در ترکیه را به شما نمایش خواهیم داد. پیشنهاد میکنیم تور دریای سیاه ما رو هم از دست ندهید.مطالب مرتبط

مشاهده نظرات


ثبت نظر