بهترین هتل های بوداپست

بوداپست یکی از دیدنی ترین شهر های اروپای شرقی است.با انتخاب هتل های ارزان و با کیفیت می توانید سفری مناسب را تجربه کنید.

بوداپست،پایتخت کشور مجارستان سالانه و در همه فصول،گردشگران خاص خودش را دارد و با هتل های متنوعی از گردشگران میزبانی می کند.در ادامه می خواهیم هتل های بوداپست را به شما معرفی کنیم؛ برای آشنایی با این هتل ها و امکاناتی که دارند با مهرآباد گشت همراه باشید.

هتل زیرینی هاستل
هتل زیرینی هاستل (Zrínyi Hostel)

هتل زیرینی هاستل هتلی اقتصادی و ارزان در شهر زیبای بوداپست است که از مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به اینترنت، ترنسفر فرودگاهی، اتاق سیگار ممنوع، اجاره خودرو و پارکینگ اشاره کرد.با تور بوداپست مهرآباد گشت همراه باشید.با بهترین پرواز و انتخاب مناسب ترین هتل،رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید.
هتل زیرینی هاستل (Zrínyi Hostel)

اتاق‌های هتل بسیار ساده دکور شده است، اما امکانات آن به گونه‌ای است که مهمانان اقامت بی‌نقصی را در آن تجربه خواهند کرد. حمام مجزا نیز در همه اتاق‌ها وجود دارد.

هتل زیرینی هاستل (Zrínyi Hostel)

 • آدرس هتل: 1054 Budapest, Zrínyi utca 4/ floor 3, Hungary

 • این هتل ۳ ستاره است و دارای ۱۷ اتاق است.

 • امکانات هتل: اینترنت بی‌سیم، ورود حیوانات خانگی مجاز است، اتاق‌های سیگار ممنوع،‌ سیستم گرمایش، آسانسور، نگهداری چمدان،‌ خدمات تور، خدمات شستشو، اتاق خانواده، کارمندان چند زبانه (مجارستانی، ایتالیایی، انگلیسی)

اگر با دیدن تصاویر این هتل و اطلاعاتی از امکانات آن،تصمیم گرفتید به بوداپست سفر کنید،با مهرآباد گشت تماس بگیرید و با تور بوداپست ما همسفر شوید.

هتل اوسوالدو پانزیو

هتل اوسوالدو پانزیو هتلی اقتصادی و مقرون به صرفه است که گزینه عالی برای سفرهای خانوادگی بوده که در مرکزیت شهر واقع شده است.محیط سرسبز و دوست‌داشتنی هتل حس آرامش را به مهمانان القا می‌کند و آن‌ها در مدت اقامت خود حس راحتی بسیاری دارند. اتاق‌های هتل دارای تلویزیون، اینترنت بی‌سیم و حمام است و بسیاری از آن‌ها تراسی به سمت باغ دارد.در ادامه تصاویری از این هتل را مشاهده می کنید.اگر با دیدن این تصاویر،تصمیم گرفتید با تور بوداپست سفر کنید با مهرآباد گشت تماس بگیرید.

هتل اوسوالدو پانزیو (Oswaldo Panzió)


هتل اوسوالدو پانزیو (Oswaldo Panzió)

 • آدرس: 1201 Budapest, Vörösmarty ut 44, Hungary

 • این هتل ۳ ستاره است و دارای ۲۰ اتاق است.

 • امکانات هتل: اینترنت بی‌سیم، ورود حیوانات خانگی مجاز است، اتاق‌های سیگار ممنوع،‌ سیستم گرمایش، آسانسور، پارکینگ ندارد، نگهداری چمدان،‌ خدمات شستشو، اتاق خانواده، سرویس روزانه اتاق،‌ کارمندان چند زبانه (مجارستانی، آلمانی، انگلیسی)

با تور بوداپست مهرآباد گشت همراه باشید.با بهترین پرواز و انتخاب مناسب ترین هتل،رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید.


هتل ماوریک هاستل انسویت


هتل ماوریک هاستل انسویت هتلی در قلب شهر است و پیشینه آن به سال‌های دور باز می‌گردد و بازسازی‌های بسیاری در آن صورت گرفته است. این هتل یک انتخاب عالی برای سفری با کیفیت و مقرون به صرفه است.اتاق‌های این هتل با وسایلی شیک و زیبا و در رنگ‌های آرام‌بخش دکور شده و با طراحی هوشمندانه‌ای که در آن استفاده شده، آن را به هتلی بی‌نقص تبدیل کرده است. از جمله مهم‌ترین امکانات این هتل می‌توان به اینترنت وای‌فای رایگان، ترنسفر فرودگاهی، اتاق سیگار ممنوع، اجاره خودرو و اتاق خانواده اشاره کرد.با تور بوداپست مهرآباد گشت همراه باشید.با بهترین پرواز و انتخاب مناسب ترین هتل،رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید.


هتل ماوریک هاستل انسویت (Maverick Hostel & Ensuites)

هتل ماوریک هاستل انسویت (Maverick Hostel & Ensuites)


هتل ماوریک هاستل انسویت (Maverick Hostel & Ensuites)

 • آدرس: 1051 Budapest, Ferenciek tere 2., Hungary
 • این هتل ۲ ستاره است و دارای ۵ اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی‌سیم، ورود حیوانات خانگی مجاز است، شاتل هواپیمایی، دوچرخه کرایه‌ای،‌ اتاق‌های سیگار ممنوع،‌ سیستم گرمایش، آسانسور، پارکینگ ندارد، نگهداری چمدان،‌ خدمات شستشو، اتاق خانواده، سرویس روزانه اتاق،‌ کارمندان چند زبانه (مجارستانی، انگلیسی)


هاستل کازا د لا موزیکا

هاستل کازا د لا موزیکا هتلی ۲ ستاره است و در اتاق‌های آن تعداد تخت‌ها متفاوت است. از جمله مهم‌ترین امکانات این هاستل رنگارنگ، می‌توان به اینترنت بی‌سیم، ترنسفر فرودگاهی، اتاق سیگار ممنوع، اجاره خودرو و آشپزخانه مشترک اشاره کرد. اتاق‌های بزرگ هتل بسیار زیبا و نورگیر هستند و حمام در این هتل بصورت مشترک بین مهمانان استفاده می‌شود.با تور بوداپست مهرآباد گشت همراه باشید.با بهترین پرواز و انتخاب مناسب ترین هتل،رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید.

هاستل کازا د لا موزیکا (Casa de la Musica Hostel)


هاستل کازا د لا موزیکا (Casa de la Musica Hostel)


هاستل کازا د لا موزیکا (Casa de la Musica Hostel)

 • آدرس: Vas Street 16, Budapest, 1088, Hungary
 • این هتل ۲ ستاره است و دارای ۱۶ اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی‌سیم، تراس، تماشای جمعی تلویزیون در لابی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، شاتل هواپیمایی، آشپزخانه مشترک، بار،‌ پذیرش ۲۴ ساعته، اتاق‌های سیگار ممنوع،‌ سیستم گرمایش، پارکینگ ندارد، نگهداری چمدان،‌ خدمات شستشو، اتاق خانواده، سرویس روزانه اتاق.

اگر با دیدن تصاویر این هتل و اطلاعاتی از آن تصمیم گرفتید به بوداپست سفر کنید با مهرآباد گشت تماس بگیرید.


هاستل انیمیشن سیتی

هاستل انیمیشن سیتی که در مرکز شهر بوداپست قرار دارد، با ظرافت خاصی طراحی شده است. اتاق‌های رنگارنگ و زیبای این هاستل حس آرامش بسیاری را به مسافران القا می‌کند و آن‌ها در مدت اقامت خود تجربه بی‌نظیری را در این هاستل دوست‌داشتنی تجربه خواهند کرد.در هاستل آشپزخانه مشترکی برای مهمانان وجود دارد و امکانات درست کردن چای و قهوه نیز برای مهمانان مهیا شده است. مسافران به راحتی می‌توانند از رستوران‌ها و کافه‌های اطراف هاستل برای وعده‌های غذایی خود و صبحانه استفاده کنند.با تور بوداپست مهرآباد گشت همراه باشید.با بهترین پرواز و انتخاب مناسب ترین هتل،رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید.در ادامه تصاویری از این هتل زیبا مشاهده میکنید...


هاستل انیمیشن سیتی (Animation City Hostel)


هاستل انیمیشن سیتی (Animation City Hostel)

 • آدرس: Haris koez 2., Budapest 1052, Hungary

 • این هتل ۲ ستاره است و دارای ۶ اتاق است.

 • امکانات هتل: اینترنت بی‌سیم، تراس، ورود حیوانات خانگی مجاز است، شاتل هواپیمایی، آشپزخانه مشترک، کرایه دوچرخه، بار،‌ پذیرش ۲۴ ساعته، اتاق‌های سیگار ممنوع،‌ سیستم گرمایش،‌ خدمات شستشو، اتاق خانواده، سرویس روزانه اتاق

هتل ماوریک سیتی لج

هتل ماوریک سیتی لج هتلی است که از همان بدو ورود مسافران عاشق آن می‌شوند. این هتل از فضای خود بهترین استفاده را برده و از رنگ‌‌های نشاط‌آور برای دیوارها و وسایل هتل استفاده کرده است.اتاق‌های تمیز و مدرن هتل دارای تهویه مطبوع و اینترنت بی‌سیم هستند و رفاه کامل مسافران در آن در نظر گرفته شده است.آشپزخانه‌ای مشترک در هتل وجود دارد که مهمانان می‌توانند از آن استفاده کنند و در صورت درخواست مسافران، صبحانه برای آنان تهیه می‌شود.با تور بوداپست مهرآباد گشت سفر کنید.با بهترین پرواز و انتخاب مناسب ترین هتل،رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید.


هتل ماوریک سیتی لج (Maverick City Lodge)


هتل ماوریک سیتی لج (Maverick City Lodge)

 • آدرس: 1075 Budapest, Kazinczy utca 24،, Hungary

 • این هتل ۲ ستاره است و دارای ۴۴ اتاق است.

 • امکانات هتل: پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، تراس، ورود حیوانات خانگی مجاز است، شاتل هواپیمایی، آشپزخانه مشترک، بار، رستوران، خدمات بلیط، کرایه دوچرخه، بار،‌ پذیرش ۲۴ ساعته، اتاق‌های سیگار ممنوع،‌ سیستم گرمایش،‌ خدمات شستشو، اتاق خانواده، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چند زبانه (مجارستانی، انگلیسی)

هتل گاردن هاوس

هتل گاردن هاوس هتلی اقتصادی و ۲ ستاره است که با اتاق‌های بزرگ و وسایل مدرن و زیبا از مهمانان خود میزبانی می‌کند. اتاق‌ها دارای سیستم تهویه و یک تلویزیون ماهواره‌ای هستند؛ همچنین مهمانان در صورت نیاز می‌توانند از آشپزخانه هتل نیز استفاده کنند.با تور بوداپست مهرآباد گشت سفر کنید.با بهترین پرواز و انتخاب مناسب ترین هتل،رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید.


هتل گاردن هاوس (Garden House)


 • آدرس: 1086 Budapest, Koszorú utca 9., Hungary

 • این هتل ۲ ستاره است و دارای ۱۰ اتاق است.

 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، تراس، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، آشپزخانه مشترک، بار، رستوران، خدمات بلیط، کرایه دوچرخه، بار،‌ پذیرش ۲۴ ساعته، اتاق‌های سیگار ممنوع،‌ سیستم گرمایش،‌ خدمات شستشو، اتاق خانواده، سرویس روزانه اتاق، کارمندان چند زبانه (مجارستانی، انگلیسی)

در این مقاله تلاش کردیم تا هتل های ارزان بوداپست را به شما معرفی کنیم.تعداد هتل های 3 ستاره و ارزان بیشتر از آنچه که ذکر شد،است.ما سعی کردیم بهترین های آنان را به شما معرفی کنیم.برای همراهی با تور بوداپست مهرآباد گشت،با ما تماس بگیرید.با بهترین پرواز و باکیفیت ترین هتل،سفر خود را رویایی کنید.

 

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر