مدارک لازم ویزای توریستی تایلند

ما در این مقاله قصد داریم درباره مدارک لازم ویزای توریستی تایلند با شما صحبت کنیم،افراد برای دلایل مختلف به تایلند سفر می‌کنند، برخی از افراد برای تفریح و گشت و گذار به این کشور سفر می‌کنند و بعضی دیگر برای کار و تجارت. با توجه به این موضوع که ویزای تایلند انواع مختلفی دارد، اما در ایران متقاضیان تنها می‌توانند برای ویزای توریستی تایلند اقدام نمایند.با مهرآباد گشت تا انتهای این مقاله همراه باشید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی تایلند

پیش از این در مقاله دلایل ریجکتی ویزای تایلند، به این موضوع اشاره شد که یکی از مرسوم‌ترین دلایل ریجکتی ویزای توریستی تایلند، کامل نبودن فرم درخواست ویزا و یا اشتباه پر کردن این فرم است. در این قسمت به تمامی مدارکی که برای دریافت ویزای توریستی تایلند نیاز است اشاره می‌کنیم:

۱.کپی تمام صفحات شناسنامه

۲.کپی پشت و رو از کارت ملی

۳.دو قطعه عکس ۳ در ۴ جدید با پس زمینه سفید و بدون عینک

۴.گواهی تمکن مالی یا گردش حساب ۳ ماه آخر حساب بانکی

۵.گواهی تمکن مالی و گردش حساب ۳ ماه آخر به ازای هر فرد مبلغی بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان است.

نکته: اگر خانوادگی قصد دارید به تایلند سفر نمایید ،کافی است سرپرست خانواده گواهی تمکن مالی را برای دیگر اعضای خانواده ارائه نماید. مثلا اگر خانواده شما ۵  نفری است، سرپرست خانواده باید مبغلی بین ۵×۷ تا ۵×۱۰ میلیون تومان را به عنوان گواهی تمکن مالی یا گردش حساب ۳ ماه آخر، ارائه نماید.

قیمت ویزای توریستی تایلند

افراد برای دریافت ویزای توریستی تایلند، باید نفری ۴۰ یورو به حساب کارگزار خود، واریز نمایند.( با توجه به نوسانات ارز، قیمت ویزای توریستی تایلند را با یورو ذکر می‌کنیم.)

سفارت تایلند در تهران

آدرس سفارت تایلند: تهران، بهارستان، روبروی بیمارستان طرفه، کوچه استقلال پلاک ۳

شماره تلفن سفارت تایلند : ۰۲۱۷۷۵۳۱۴۳۳

ساعات کار سفارت تایلند : از روز یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰

ما در این مقاله از مهرآباد گشت درباره مدارک لازم ویزای توریستی تایلند با شما صحبت کردیم،همچنین شما عزیزان و همراهان عزیز مهرآباد گشت اگر سوالی درباره ویزای تایلند،تور و جاذبه‌های گردشگری آن را داشتید حتما با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا سفری مهیج و خاطره‌انگیزی را با ما تجربه نمایید.

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر