مهاجرت به عراق

افراد می‌توانند پس از ۳ سال زندگی در عراق،اقامت این کشور را بگیرند،که در این سال‌ها افراد باید بتوانند از نظر اقتصادی در وضعیت خوبی باشند. مهاجرت سرمایه گذاری به عراق بعد از ۳ سال منجر به اقامت دائم عراق می‌شود. واردات و صادرات از دیگر قسمت‌های مهم مهاجرتی به کشور عراق هستند. آمار مهاجرانی که برای کار وارد کشور عراق می‌شوند به طور چشمگیری افزایش یافته است، دلیل آن هم وجود مکان‌های گردشگری فراوان در کشور عراق می‌باشد که رشد کاری فراوانی در کشور عراق صورت گرفته است.

 برای ثبت شرکت در کشور عراق اولین قدم انتخاب اسم است. توریستان بیشتر به سراغ اربیل عراق می‌روند. اربیل از جمله شهرهای زیبا و دیدنی عراق است که به دلیل وجود فضای طبیعی فراوان آن در زمینه گردشگری بسیار پرطرفدار شده است. ثبت شرکت در عراق مزایای فراوانی دارد.افراد برای ثبت شرکت باید دارای حساب بانکی بین‌المللی باشند. اگر قصد ثبت شرکت در عراق دارید باید اطلاعات خود را به وزارت ثبت شرکت و تجارت ارسال نمایید.

دریافت ویزای عراق

صدور ویزاهای مختلف عراق با توجه به نوع آن‌ها متفاوت است.

از جمله ویزاهای عراق شامل ویزای تحصیلی، توریستی، کاری، سرمایه‌گذاری، شرایط خاص، همراه، گروهی و ... اشاره کرد.

نکته مهم درباره دریافت ویزای عراق: برای دریافت ویزای گروهی عراق نیازی به حضور همه افراد نخواهد بود و یک نفر باید به عنوان نماینده انتخاب شود و مسئولیت بقیه اعضای گروه را به عهده بگیرد. با دریافت این ویزا افراد اجازه عبور انفرادی از مرز را ندارند و باید در تمام مدت نیز همه افراد با هم باشند.

مدت زمانی که برای صدور ویزای گروهی عراق در نظر گرفته می‌شود با شرط اینکه مدارک کامل باشد ۴ روز کاری است در غیر این صورت باید تا زمان کامل شدن مدارک همه افراد زمان در نظر گرفته می‌شود.

تا زمانی که در این کشور هستید باید ویزای عراق را با خود به همراه داشته باشید تا دچار مشکلی نشوید.

ما در این مقاله درباره مهاجرت به عراق با شما صحبت کردیم همچنین شما عزیزان اگر سوالی در خصوص ‏چگونه ویزای عراق بگیریم؟، چگونه به کربلا سفر کنیم؟ و توصیه‌هایی درباره سفر به عراق می‌توانید به وبلاگ مهرآباد گشت مراجعه نمایید. ‏


* در حال حاضر خدمات مربوط به اخذ ویزای عراق توسط آژانس مهرآبادگشت کوپال انجام نمی گردد * 

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر