1. صفحه اصلی
  2. وبلاگ
  3. بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

مارماریس دارای سواحل شگفت انگیزی است.مارماریس حدود 6 مایل سواحل نفس گیر و آب های شفاف دارد که از مارماریس مرکزی تا ایکملر شروع می شود . تفرجگاه های ساحلی با رستوران ها و کافه های زیبایی اراسته شده است. گذراندن یک روز عالی در سواحل مارماریس یکی از بهترین کارهایی است که در سفر به این شهر باید انجام داد.خلیج مارماریس ، در مقابل دریای بیکران مدیترانه و با انواع جزایر کوچک زیبا مانند بهشت  است. ​​در سرزمین اصلی ، طیف وسیعی از کوه های سبز از خلیج در برابر بادهای غالب محافظت می کند. آبهای مارماریس گرم و شفاف است.

گردشگران ممکن است انواع مختلفی از ورزش های آبی،  مانند اسکی روی آب، غواصی ، سواری در موز، پارازایلینگ و… پیدا کنند. یا اگر احساس سرمازدگی و لذت بردن از خورشید را دارید، سواحل مماریس بهترین گزینه ها را ارائه می دهد .

سواحل در مرمریس مرکزی

دو ساحل اصلی مارماریس؛ ساحل شهر مارماریس و ساحل طولانی مارماریس (اوزونیالی) و ساحل اصلی ایچملراست. ساحل ایکمر همه از خدمات با کیفیت ، آب عالی و ماسه های خوب برخوردار است. ممکن است مسافرین از طریق نقاط زرد در چادرهای زرد، مراکز ورزشی آبی را در مارماریس و سواحل اطراف پیدا کنند.

ساحل شهری مارماریس

ساحل شهریمارماریس محبوب ترین ساحل این شهر است. این ساحل،سرزنده، پر رنگ و سرگرم کننده، با شن و ماسه عالی و آب های شفاف است. این ساحل مشهورترین ساحل در جهان  است که در مرکز مارماریس قرار دارد. 

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریسساحل شهری مارماریس ساحلی شنی است که دقیقاً در کنار مارماریس مرکزی واقع شده است ، بنابراین مسافران  می توانند هر زمان که بخواهند در دریا ابتنی کنند. ساحل رایگان است و و رویدادهای متنوعی در مارماریس توسط شهرداری  برگزار می شود.

ساحل طولانی مارماریس (اوزونیالی) و ساحل سیتلر

ساحل Uzunyali ، همچنین به عنوان Long Beach معروف است و درست در نزدیکی ساحل شهری مارماریس در Uzunyali (Long Beach) واقع شده است که همچنین مسافران هر زمان که بخواهند می توانند در دریا شنا کنند.Long Beach در امتداد خط ساحلی بسیار شنی از جمله منطقه Siteler حدود 10 کیلومتر تا ایکملرادامه دارد.

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

ساحل وسیع

ساحل شنی اوزونیالی،  از ماه آوریل تا ماه نوامبر در دمای کامل مدیترانه ای قرار دارد و کل ساحل مارماریس را پوشش می دهد و فضای زیادی را برای شما فراهم می کند. تفرجگاه بدون ترافیک با کافه ها ، رستوران ها و مغازه های صندل ، عینک آفتابی وسوغاتی سرریز می شود. زیرا این تفرجگاه اطمینان داده است که شما برای تعطیلات مناسب ساحل همه چیز لازم دارید.

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

سواحل اطراف مارماریس

ساحل Icmeler  واقع در 8 کیلومتری. از مارماریس مرکزی

منطقه Icmeler محبوب ترین منطقه ساحلی در 8 کیلومتری آن واقع شده است. در غرب مارماریس  حمل و نقل بسیار آسان است.  در Icmeler می توانید خود و خورشید را در ساحل عالی Icmeler  در کنار آبهای شفاف و لاجوردی قرار دهید.این محل میزبان  ورزشهای آبی بی شماری است . شن و ماسه طلایی ریز در محیط صلح آمیز، و ساحل تمیز هر شب میزبان شماری از مسافران است .

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

جت اسکی، قایق موز، رینگو، جفت اسکی روی آب یا هر وسیله ورزشی دیگری که اراده کنید در اینجا موجود است . مناظر را ازتوی قایق ببینید،  یا یک قایق کوچک را برای  ماهیگیری اجاره کنید. شما همچنین می توانید غواصی کنید چه مبتدی یا یک متخصص باشید.ساحل تورونچ - 21 کیلومتر. از مرمریس مرکزی

تورونچ در غرب مارماریس واقع شده است. تورونچ دارای ساحل پرچم آبی عالی (از نظر زیست محیطی) است که میان تپه های جنگلی و کوهستانی واقع شده است و دارای دریایی آرام است که از آن طرف تپه های بیشتری در طرف دیگر این خلیج دیده می شود.

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

ساحل کلئوپاترا - واقع در 16 کیلومتری از مارماریس مرکزی

ساحل کلئوپاترا یکی دیگر از مناطق زیبای منطقه و جزیره کلئوپاتراو جزیره Sedir است که در حدود 16 کیلومتری از مارماریس واقع شده است. جزیره کلئوپاترا با ساحل ماسه ای طلایی خود به ساحل کلئوپاترا و شهر باستانی سدره معروف است.

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

ساحل Kumlubuk - واقع در 27 کیلومتری از مارماریس مرکزی

Kumlubuk در 27 کیلومتری واقع شده است.  حمل و نقل از طریق دریا از مارماریس در اینجا انجام می گیرد.. Kumlubuk با طبیعت این محل،  چشم انداز بسیار خوبی را ارائه می دهد. منطقه با دریای درخشان و ماسه های شگفت انگیز که بسیار محبوب است.

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

ساحل Kiz Kumu واقع در 36 کیلومتری از مارماریس مرکزی

ساحل کیزکومو یکی از زیباترین سواحل منطقه است. ساحل Kizkumu در شهر Orhaniye در حدود 36 کیلومتری این شهر واقع شده است. 

تعطیلات ممکن است در وسط خلیج قدم بزنید. طبق افسانه ، بانویی بوده که دامن خود را پر از شن و ماسه های زیبا میکند و میخواسته از طریق دریا عبور کرده و به عشق خود برسد که غرق میشود.   

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

ساحل Ciftlik - واقع در 33 کیلومتری از مارماریس مرکزی

حمل و نقل به Ciftlik حدود دو ساعت از طریق دریا طول می کشد. بیشتر قایقران ها این منطقه را برای اقامت انتخاب می کنند. با داشتن ساحل ماسه های بزرگ و رستوران های ساحلی ، بازدید کنندگان را به خود جلب می کند. همچنین یک جزیره کوچک در خلیج وجود دارد.

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

ساحل آکیاکا - 31،2 کیلومتر از مارماریس مرکزی

ساحل آکیاکا ساحل زیبا و پرچم آبی آکایاکا ، در خلیج گوکوا است. یکی از بهترین مکان های آکیاکا برای شنا و حمام آفتاب است.

ساحل آکیاکا ، و ساحل Akpinar kitesurf در سمت چپ ساحل آکیاکا یک ساحل شهری ، ماسه ای طلایی و کم عمق است که عمق آن  حدود 200 متر می شود دریا همیشه بلوری است. رستوران ها و کافه های بسیار زیبایی در جبهه ساحل آکیاکا وجود دارد. ورود به ساحل آکیاکا رایگان است اما باید هزینه چترهای ضد آفتاب  را بپردازید.

بهترین سواحل در داخل و اطراف مارماریس

ساحل آکاپینار - 30 کیلومتر. از مارماریس مرکزی

ساحل آکاکاپینار ، در نزدیکی آکیاکا ، در خلیج گوکووا ، یکی از بهترین مقاصد بادبادک در جهان است. بهشتی برای عاشقان بادبادک.


هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر