هتل اینترکنتینانتال مسقط

هتل اینترکنتینانتال مسقط | Hotel Intercontinental Muscat

یکی از هتل های مسقط که ویو دریا و کوه دارد ، هتل اینترکنتینانتال مسقط است.این هتل در مسقط،پایتخت عمان قرار دارد.در ادامه با امکانات هتل اینترکنتینانتال آشنا شوید:

 

خدمات رفاهی هتل اینترکنتینانتال مسقط

این هتل به صورت 24 ساعته،پذیرش دارد و خدماتی مانند راهنمای تور و بلیط را به مهمانان ارائه می دهد.

در این هتل امکاناتی مانند:صرافی،دستگاه خود پرداز،انبار چمدان وجود دارد که به محض اقامت در هتل می توانید در صورت نیاز از همه امکانات آن بهره ببرید.

در تمام محوطه این هتل،اینترنت وای فای رایگان وجود دارد.در هتل امکان اجاره ماشین وجود دارد و پارکینگ آن رایگان و بدون نیاز به رزرو قبلی می باشد.

بخش نظافتی هتل شامل نظافت روزانه رایگان و اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی است که هزینه مجزایی برایتان خواهد داشت. برای سفرهای کاری به مسقط امکاناتی تهیه شده است. برای مثال بخش جداگانه با چند سیستم کامپیوتری، اتاق های کنفرانس و مرکز برگزاری همایش را می توان نام برد.

آسانسور، راهنمای گردشگری، فروشگاه های مختلف، خدمات VIP و استند سوغاتی از دیگر امکانات هتل هستند. مهمانان کم توان و ناتوان می توانند با توجه به خدماتی که برای آن ها فراهم شده، اقامت راحتی را در هتل اینترکنتینانتال مسقط داشته باشند.

کارکنان هتل به زبان های گوناگونی از جمله ایتالیایی، آلمانی، عربی، چینی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۵:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

 

 هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر