1. صفحه اصلی
  2. تور
  3. عمان

تور عمان ، تور هوایی عمان

عمان

تور ارزان عمان

یکی از سرویس های آژانس هواپیمایی مهرآباد گشت تور عمان با قیمت های منطقی است. مسقط پایتخت کشور عمان و بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر این کشور است. بیشتر آثار تاریخی و ارزشمند عمان در این شهر قرار دارند، بناهایی مانند بلده السفه، دیوار مسقط، خانه‌های آتری و مسجد جامع قابوس تنها بخشی از جذابیت‌های شهر تاریخی مسقط هستند. شاید این شهر به اندازه‌ی سایر پایتخت‌های عربی تجملاتی و مدرن نباشد، اما ساحل زیبا و آب و هوای معتدل و تمیز آن در کنار کویر رؤیایی‌اش تضادی بی‌نظیر را به وجود آورده که تور عمان را به مقصدی هیجان‌انگیز برای گردشگران تبدیل کرده است. مردم عمان به مهربانی و میهمان‌نوازی شهرت دارند. به همین دلیل تمام امکانات رفاهی را برای داشتن سفری خاطره‌انگیز به عمان برای میهمانان خود فراهم کرده‌اند.

جاذبه های ارزان تور عمان

مسجد جامع قابوس اسکه، بندگاه، موزه ملی عمان، خانه اپرا عمان، بازار مطرح، قصر سلطان، موزه الزبیر، قلعه جلالی فورت، بلده السفه، دیوار مسقط، خانه‌های آتری، کوه اخضر، وادی شاپ، دژ نخل، کویر وحیبا

آفرهای ویژه و ارزان تور عمان

پکیج های استثنایی تورهای عمان ما را می توانید در صفحه اصلی سایت و بخش تورهای عمان مشاهده بفرمایید. این قیمت ها کارشناسی شده و پایین ترین قیمت ها را دارند. برای گرفتن اطلاعات مازاد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تور ارزان عمان هدف نهایی ما برای توریست های عزیز ایرانی است. ما به عنوان مجری مستقیم تور عمان برآنیم تا پایین ترین قیمت های تور عمان را برای مشتریان عزیز فراهم کنیم.

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات


ثبت نظر