• ترکیه - استانبول
  • آدرس:

توضیحات هتل هتل یورو پلازا Euro Plaza Hotel Istanbul :

معرفی هتل یورو پلازا EURO PLAZA HOTEL ISTANBUL


هتل یورو پلازا

شهر استانبول از مراکز اقامتی مختلفی برخوردار است که گاها انتخاب را برا مسافران سخت میکند. در این میان هتل یورو پلازا EURO PLAZA HOTEL ISTANBUL از جمله مراکز اقامتی است که مهمانان از آنجا تجربه اقامتی ماندگاری خواهند داشت. شرکت گردشگری کوه نور در این یادداشت تلاش میکند تا امکانات هتل را به شما خوانندگان عزیز معرفی کند.

درباره هتل یورو پلازا

مهم ترین نکته مثبت هتل موقعیت مکانی هتل هست که به ایستگاه اتوبوس نزدیک هست و تا میدان تکسیم حدود ده دقیقه پیاده روی داره و کمتر از پنج دقیقه به خیابون استقلال می رسید. این هتل با کمی فاصله از خیابان استقلال میتواند بهترین انتخاب باشد برای کسانی که بیشتر میخواهند میدان تقسیم یا خیابان استقلال باشند. رو به روی هتل آن طرف خیابان یک کوچه است که از طریق آن و با 200 قدم درست وسط خیابان استقلال خواهید بود. مرکز خرید و خورد و خوراک و گشت تا نیمه شب. به دلیل نزدیک بودن به میدان تقسیم، دسترسی به اتوبوس و مترو نیز بسیار آسان است.کارکنان این هتل بسیار مهربان هستند. هتل با وجود نزدیکی به خیابان استقلال کاملا خلوت و آرام است. اتاق ها بسیار بزرگ هستند همراه با کمدهای بزرگ و صندوق امانات داخل خود اتاق.

 

 هتل یورو پلازا

خدمات تفریحی هتل یورو پلازا استانبول

قهوه خانه و کافی شاپ، شکلات، کوکی، میوه های فصل، بطری های آب، روزنامه ی هر روز صبح، سونا از جمله خدمات تفریحی یورو پلازا هتل استانبول هستند. شما همچنین میتوانید حمام عمومی، خدمات آرامش، سونا، پخش موزیک زنده، کلاس های فرهنگ شناسی ترکیه ای (با هزینه ی اضافی) نیز استفاده نمایید.  سوئیت عروس و داماد، اتاق خانواده و اتاق های ویژه و VIP از جمله ی دیگر خدمات این هتل ترکیه ای برای کسانی است که آن را برای اقامت در شهر استانبول انتخاب می کنند. خدمات برای افراد و مسافران با توان کم جسمی نیز مهیا است و از آن ها می توانیم به طور مثال از ویلچر و یا مسیر ریلی مخصوص تردد افراد با محدودیت جسمی اشاره نماییم. در این هتل می توانید هم از چترهای آفتاب و هم تراس آن با یکدیگر بهره ببرید.


هتل یورو پلازا

اتاقها و سایر خدمات هتل

 این هتل دارای ۱۲۵ اتاق است: شامل ۱۱۷ اتاق استاندارد، ۳۹ اتاق دلوکس  و ۲ سوییت میباشد که اتاق ها دارای امکانات تلفن، ماهواره، تهویه، صندوق امانات، یخچال و گرمایش مرکزی هستند. اقامتگاه ۴ ستاره ی یورو پلازا هتل استانبول دارای چک این و چک اوت خصوصی و در زمان مقرر خود می باشد. یادتان باشد که به این هتل یورو پلازا هتل مِرکزی (Euro Plaza Saglik Merkezi) هم می گویند. میز رزرویشن این هتل ۲۴ ساعته در اختیار مسافران قرار دارد. در این هتل اینترنت wifi پر سرعت و نا محدود در اختیارمسافران در تمامی مکان های هتل اعم از مکان های عمومی و اتاق ها است. در این هتل می توانید تا به راحتی از خدمات رایگانی همچون سالن تلویزیون اختصاصی و لانژ ویژه و لابی هتل نیز استفاده نمایید.

هتل یورو پلازا

هتل یورو پلازا


 

اتاق های هتل هتل یورو پلازا Euro Plaza Hotel Istanbul :

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این تور ثبت نشده است.


ثبت نظر