هتل پکن

انتخاب هتل‌ در چین

اگر قصد سفر به چین دارید و بین انتخاب هتل‌های چین دچار سردرگمی شده‌اید؟نمی‌دانید کدام هتل را در پکن انتخاب کنید؟با ما همراه باشید.

پکن دومین شهر پرجمعیت و مدرن و باستانی چین است قدمت پکن به سه هزار سال پیش می‌رسد با توجه به اینکه گردشگران زیادی در طول سال به این شهر سفر می‌کنند انتخاب هتل در پکن از اهمیت بالایی برخوردار است.قبل از انتخاب هتل خود در پکن و برای
برای تماشای جاذبه‌های گردشگری پکن مانند شهر ممنوعه یا میدان تیان آنمن و حتی کاخ تابستانه پکن حتما به زمان و موقعیت هتل دقت نمایید.

بهترین زمان رزرو هتل در چین و پکن اواخر زمستان تا اوایل پاییز است. اگر در این زمان موفق نشدید تور چین و یا ویزای چین خود را دریافت نمایید، پاییز را برای سفرتان انتخاب نمایید تا فستیوال‌های معروف آن را هم ببینید. برای انتخاب هتل در پکن چه آیتم‌هایی برای شما مهم است؟هتل لاکچری می‌پسندید؟یا هتل ارزان قیمت در پکن؟ اگر به دنبال هتل با قیمت پایین‌تر هستید مهرآباد گشت به شما پیشنهاد می دهد که فصل زمستان یا اواسط تابستان را انتخاب کنید. زیرا توریستان کمتری در این زمان به پکن سفر می‌کنند.

هتل‌های نزدیک به مرکز شهر پکن

هتل‌های زیادی در اطراف میدان تیان آنمن و شهر ممنوعه و در کل مرکز شهر پکن یافت می‌شود. مانند هتل لجندال پکن، هتل نیو ورلد، هتل جیان گئو گاردن و هتل نووتل پیس تعدادی از هتل‌های مرکز شهر پکن هستند.

بهترین هتل‌های پکن در چین

هتل‌های مارکو پولو پارک ساید و کراون پلازا یوتاون از بهترین هتل های ۵ ستاره پکن هستند. تعدادی از بهترین هتل های ۴ ستاره پکن مانند هتل های ویژن، هالیدی این داون تاون، جیان جیو گاردن می‌باشند.

در لیست بالا مشخصات کامل و آدرس هتل‌های پکن و چین را می‌توانید ببینید.

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این هتل ثبت نشده است.


ثبت نظر