جاذبه های دیدنی بیروت

بعلبک

بعلبک یک شهر تاریخی کشور لبنان است و در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.این شهر در فاصله 87 کیلومتری بیروت قرار دارد.جاذبه های این شهر زیبا و قدیمی عبارتست از:معبد ژوپیتر ، نیایشگاه رومی و مقبره شیث پیامبر .اگر می خواهید از این شهر قدیمی زیبا دیدن نمایید با تور بیروت تور لبنان ما همراه باشید.

موزه ملی بیروت

موزه ملی بیروت را حتما در برنامه تور بیروت خود قرار دهید این موزه یکی از بهترین موزه های لبنان است.کلکسیونی از اشیا تاریخی را می توان در این موزه تماشا کرد.اگر همراه تور بیروت سفر کنید می توانید در تورهای راهنمای رایگان برای دیدن موزه شرکت کنید.در سمت چپ درب ورودی یک فروشگاه وجود دارد که می توانید برای خرید سوغاتی از آن دیدن و خرید نمایید.

غار جیتا

غار جیتا در 20 کیلومتری بیروت قرار دارد این غار در دره نهر الکلب واقع شده است.در نزدیکی این غار باغ وحش وجود دارد.می توانید با بازدید از این غار و باغ وحش نزدیک آن یک روز خاطره انگیز را در تور بیروت بگذرانید.این غار اصطلاحا دارای غار پایینی و غار بالایی می باشد.برای بازدید از غار پایینی می توانید به همراه قایق ها از زیبایی های آن لذت ببرید.برای بازدید از این غار به علت وجود رودخانه حتما باید از قایق استفاده کنید. در بازدید از غار بالایی، با بزرگ‌ترین استالاگتیت شناخته شده در جهان روبرو خواهید شد.

مهرآباد گشت   02188833123 

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر