معرفی رودهای تور صربستان

همراه با رودها راهی تور صربستان شوید

اگر قصد دارید تعطیلاتتان را در اروپا سپری کنید و از نظر اقتصادی نیز محدودیت هایی دارد ، تور صربستان انتخاب شایسته ای برایتان خواهد بود . در این مقاله فقط به معرفی روخانه های زیبای آن پرداخته ایم . بسیاری از کشورها به نمایندگی از کشورشان در جوار این رود تفرجگاه هایشان را احداث کرده اند .


امروزه همه از شلوغی های شهر بیزارند و به دنبال مکانی میگردند که در آرامش در هوای پاک استراحت کنند و خوش بگذرانند . برای این عده به شدت این مکان را توصیه میکنیم.با تور صربستان ما همراه باشید.

وجود آب ، درختان بلند ، طبیعت بکر و چشم انداز های خارق العاده ترکیبی فوق العاده را برای داشتن روزهایی خوش به وجود آورده . کشور صربستان کشوری است که محل اتصال مرکز ، شرق و قسمت غربی اروپا است از این رو از نظر موقعیت مکانی بسیار مهم و ایده آل است . قسمت اعظمی از زیبایی های این مکان مدیون رودخانه ای است که از کوه های اروپا سرازیر شده و باعث به وجود آمدن این منطقه ی ناب و دیدنی شده .


صربستان کشوری است سرسبز که نزدیک به 30 درصد آن را جنگل هایی با درختان بلند و سر به فلک کشیده تشکیل داده است .

رودخانه ی سبوت همراه با تور صربستان

از رودهای مهم در قاره ی اروپا رودخانه ی سبوت است که بخش اعظم و مهم آن در دو کشور کرواسی و صربستان قرار گرفته . این رودخانه ی 190 کیلومتری از دریای سیاه سرچشمه میگیرد و با جریانی آرام به سمت صربستان می آید . از نکات جالب درباره ی رودخانه ی سبوت این است که هیچ نوع ماهی ای درش وجود ندارد از این رو مردم به آن رودخانه ی بدون ماهی میگویند .


رودخانه ی هرس همراه با تور صربستان

از دیگر رودخانه هایی که در کشور صربستان جریان دارد میتوان به رودخانه ی هرس اشاره کرد که باعث تشکیل طبیعتی خارق العاده در این منطقه نیز شده . رودخانه ی هرس 56 متر طول دارد و از رود پرآب ساوا نیز سرچشمه میگیرد .


رودخانه ی درینا همراه با تور صربستان

رودخانه ی زیبا و دیدنی درینا از دیگر رودهای این کشور زیباست . از دیگر پیشنهاداتی که میتوانیم به شما بدهیم این است که در سفر به صربستان حتما از این رود دیدن کنید .


تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر