هزینه تور صربستان

هزینه ی سفر به صربستان


وقتی نام سفراروپا می آید همه هزینه های گزاف و بالا در ذهنشان می آید اما باید بدانید در همین اروپا کشور های ارزان و بسیار زیبا و دیدنی وجود دارد که سفر به آنها احتیاجی به هزینه های بالا و گزاف ندارد.صربستان یکی از این کشور ها است که با طبیعتی بکر و اماکن دیدنی فراوانش نظر همگان را به خود جلب کرده سفر به این کشور سفری بسیار هیجان انگیز و مفرح خواهد بود،ما در این مقاله هزینه های سفر به این کشور را برایتان تخمین خواهیم زد.
هزینه های تور صربستان


هزینه ی اماکن تفریحی + هزینه ی حمل و نقل + هزینه ی خورد و خوراک + هزینه اقامت


هزینه ی بازدید از اماکن دیدنی و جاذبه های صربستان: بسیاری از جاذبه ها در صربستان در روزهایی از هفته به صورت رایگان در اختیار عموم قرار میگیرد، بنابراین میتوانید با یک برنامه ریزی دقیق هزینه هایتان را تا مقدار قابل توجهی کاهش دهید از طرفی بسیاری از اماکن طبیعی و بکر در این شهر نیازی به ورودی ندارد.ما هزینه ی ورود به برخی از اماکن را در زیر آورده ایم.
هزینه ی ورود به موزه ملی صربستان 1.25 دلار است ،برای بازدید رایگان از این موزه باید یکشنبه ها به آنجا بروید.
موزه ی نیکلا تسلا برای ورود 6.25 دلار از هر نفر دریافت میکند.هزینه ی ورود به موزه ی مردم شناسی 1.80 دلار است.برای استفاده از تور دوچرخه سواری باید 22.71 دلار نیز باید پرداخت کرد.


هزینه ی حمل و نقل


بلگراد یکی از بزرگترین شهر ها در کشور صربستان است البته پایتخت این کشور نیز محسوب میشود ما هزینه های حمل و نقل را بر اساس این شهر محاسبه میکنیم چرا که از اصلی ترین شهر های کشور صربستان است .مسیر پیاده روی در این شهر به سبک بسیار زیبایی طراحی و ساخته شده و اگر از نظر اقتصادی محدودیت دارید بهتر است از حمل و نقل عمومی نیز استفاده کنید ،در این شهر اصلا مترو وجود ندارد و همه از تراموا و اتوبوس استفاده میکنند ، هوای خوب و عالی همیشه در این شهر حاکم است از این رو عده ی بیشماری هستند که با پیاده روی کل این مسیر را می پیمایند و از هوای سالم و لذت بخش نهایت استفاده را میکنند.حال اگر علاقه به پیاده روی نداشته باشید میتوانید از تاکسی استفاده کنید شرکت های تاکسیرانی در شهر زیبا و دیدنی بلگراد صربستان خدماتی متنوع و مناسب را به میهمانان عرضه میکنند نرخ تاکسی همیشه در شهر یکسان بوده اما نسبت به ساعتی که تاکسی میگیرید هزینه ها متفاوت خواهد بود ، هزینه پایه تاکسی در این شهر 170 دلار و هزینه ی هر کیلومتر هم 86 تا 130 دلار متفاوت است.
هزینه ی خورد و خوراک


قبل از سفر برآورد هزینه ها از اوامر مهم محسوب میشود که از اصلی ترین هزینه ها هزینه ی خورد و خوراک است ، در صربستان فروشگاه ها و رستوران های بسیاری وجود دارد که غذاهای منحصر به فرد را برایتان سرو میکند در این کشور هزینه ی هر بطری آب حدود 50 دلار است .
وعده صبحانه:شهر بلگراد پر است از غذاهای متنوع ،کیک و شیرینی از عناصر اصلی در صبحانه هستند که با 1 دلار قابل خریدن هستند .قیمت قهوه ی اسپرسو در این کشور 120 دلار و یک قوطی نوشابه 160 دلار است.

وعده ناهار
:گوشت سرخ شده از غذای مورد علاقه صربی هاست این مدل گوشت تنوع بسیاری دارد که هر یک خوشمزه و لذیذ تر از دیگری است البته پیتزا نیز طرفداران خودش را در این کشور دارد .

وعده شام
: اگر علاقه به غذاهای گران و لوکس نداشته باشید با چند دلار میتوانید غذایی خوش طعم و لذیذ را بیابید.
هزینه ی اقامت در صربستان


هاستل ها از ارزان ترین گزینه ها برای اقامت در صربستان هستند شما در این کشور میتوانید با 10 دلار یک تخت بگیرید و از طرفی میتوانید با صدها دلار نیز تخت بگیرید ،اگر میخواهید اقامتی ارزان در این کشور داشته باشید به جای اقامت در هتل های لوکس از هاستل ها استفاده کنید.تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر