هتل کویین آستوریا بلگراد

هتل کویین آستوریا بلگراد

صربستان کشوری است زیبا در قاره ی اروپا!کشوری که تا امروز کمتر مورد توجه قرار گرفته اما امروز به دلیل آزاد کردن ویزا برای ایرانیان طرفداران بسیاری در کشور پیدا کرده.بلگراد به بزرگترین و بهترین شهر در صربستان است.شهری که پایتخت نیز محسوب میشود و پر است از اماکنی که برای دیدن هرکدام حداقل باید ساعت ها زمان صرف کنید.

حال ما در این مقاله میخواهیم یکی از بهترین و ایده آل ترین هتل ها را به شما معرفی کنیم.تا بتوانید اقامتی راحت را در شهر بلگراد تجربه کنید.با مهرآباد گشت همراه باشید.

هتل 4 ستاره ی کویین آستوریا یکی از لوکس ترین هتل های 4 ستاره در شهر بلگراد است.پرسنل و کارمندان مجرب و حرفه ای هتل از ویژگی های برجسته ی هتل محسوب میشود.این پرسنل به هر زبانی که باشید با آن زبان با شما صحبت خواهند کرد.در بلگراد این افراد را بهترین دوست خود بدانید.

امکانات رفاهی در هتل کویین آستوریا


هتل کویین آستوریا از آن دسته هتل هایی است که با ایجاد ویژگی ها و امکانات رفاهی فراوان در خودش توجه عده ای بیشمار را به خودش جلب کرده.

از این امکانات میتوان به اینترنت پرسرعت رایگان ، خدمات شست و شوی لباس ، خدمات دربان ، خدمات نگهداری از کودکان ، اتاق های دنج ، سیستم تهویه ، سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب ، ترانسفر فرودگاهی ، صندوق امانات ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل و دوچرخه ، رستوران ، بار ، کافه ، لابی و پذیرش شبانه روزی اشاره کرد.

اتاق های هتل کویین آستوریا


این هتل 4 ستاره ی ایده آل دارای 85 اتاق شیک ، دنج ، جادار و تمیز است .تمامی اتاق های هتل مجهز به امکاناتی از جمله صندوق امانات،تهویه،سیستم سرمایشی گرمایشی،تلویزیون،ماهواره،تخت های جادار،سرویس بهداشتی،حمام به همراه دوش و وان،لوازم بهداشتی رایگان،سشوار و حوله است.قطعا اقامتی راحت را به دور از هر نوع تنش و اضطراب درش تجربه خواهید کرد.

فاصله ی هتل از اماکن مهم شهر :

هتل 4 ستاره ی کویین آستوریا در فاصله ی 4 کیلومتری شهر دلتا ، 1 کیلومتری موزه تسلا ، 13 کیلومتری فرودگاه ، 300 متری ایستگاه مرکزی ، 2 کیلومتری یو اس سی ای و 900 متری موزه ملی صربستان قرار گرفته است.از این رو به راحتی میتوان گفت هتل دسترسی مناسب و بدون دردسری به اماکن مهم شهر دارد.هتل کویین آستوریا هتلی مناسب است که با هزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه بهترین امکانات را در دسترس تان قرار خواهد داد پس فرصت اقامت در آن را از دست ندهید.

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر