تور صربستان - تور بلگراد

گشتی در صربستان - بلگراد همراه با  مهرآباد گشت

به محض رسیدن به بلگراد،به خیابان knez Mihailova بروید.منطقه اصلی پیاده روی بلگراد ، این خیابان است.همچنین بهترین کافه ها و مرکز خرید ها در این خیابان است.اگر اهل پیاده روی های شبانه هستید حتما در تور صربستان خود برنامه این خیابان را قرار دهید.


از طریق همین خیابان می توانید به سمت خیابان Kralija Petra  بروید و غذاهای سنتی صربستان را امتحان کنید.این خیابان رستوران های زیادی دارد که اکثر آنها غذاهای سنتی صربستان را در منو خود دارند.بعد تست غذاهای صربی می توانید در همین خیابان موزه Zepter را بازدید نمایید که در این موزه آثار هنرمندان معاصر صرب را مشاهده خواهید کرد.

خیابان Skadarlija :برای رسیدن به این خیابان باید از خیابان های دورتسول  (Dorcol) عبور کنید که این خیابان قدیمی ترین خیابان بلگراد است.در خیابان Skadarlija رستوران های زیادی وجود دارد که مهرآباد گشت رستوران های تری سِسیرا (Tri Sesira) و دِوا یِلنا (Dva Jelena) را به عنوان بهترین و قدیمی ترین رستوران ها به شما معرفی می کند.

قلعه تاریخی بلگراد:

در سفر به صربستان - بلگراد حتما از قلعه بلگراد دیدن نمایید.قلعه بلگراد،پارک کاله مگدان (Kalemegdan) و قلعه قدیمی را در خود جای داده است.

اگر با دیدن تصاویر و توضیحات تور صربستان تصمیم گرفتید به صربستان سفر کنید ، با ما در تماس باشید  و از آفرهای ویژه ما مطلع شوید.

02188833123  مهرآباد گشت

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر