رودخانه دانوب

رودخانه ی دانوب بلگراد

شهر بلگراد شهری زیباست که همچون الماسی پنهان در قاره ی سبز قرار گرفته.این شهر جنگ ها و تاریخی خشن را پشت سر گذاشته تا توانسته به حالت امروزی اش برسد . بلگراد شهری با اماکن جذاب و زیباییست که دیدن هر کدام میتواند بسیار ارزشمند باشد چرا که هر کدام زیبایی خاصی دارد که در دیگری نیست . یکی از این جاذبه های زیبا رودخانه ی پرآب دانوب است که مرز بین دو شهر نووی ساد و بلگراد نیز محسوب میشود . این رودخانه ی بزرگ دومین رودخانه ی بزرگ در اروپا شناخته شده که از کشور های بسیاری عبور میکند ، کشورهایی نظیر اتریش ، بلغارستان ، کرواسی ، آلمان ، مجارستان ، رومانی ، اسلواکی ، صربستان و اکراین . قطعا به وسعت آن پی بردید !!


در بلگراد میتوانید با ثبت نام تور رودخانه ی دانوب به این رودخانه بروید و با یک تور یک روزه با بیشتر اوقاتی خوش و آرام را به دور از شلوغی ها و تنش های شهر تجربه کنید . با توجه به زمان و برنامه ریزی لیدر شما بر روی رودخانه ی دانوب به بازدید از قلعه ها ، بناها و استحکامات قدیمی نظامی میپردازید و البته برخی از زیباترین شهر های اروپایی . برای مثال در برخی از تور ها شما را با پایتخت سه کشور مجارستان ، اتریش و اسلواکی آشنا میکنند و شما را به آنجا میبرند ! قطعا بازدید از این شهر های اروپایی هیجان انگیز خواهد بود .حال اگر قصد دارید به صورت انفرادی به بازدید از رودخانه بروید فقط باید هزینه ی تاکسی را بپردازید چرا که بازدید از رودخانه کاملا رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای بابت آن از شما دریافت نمیکنند

پیشنهاد میکنیم درسفر به شهر زیبای بلگراد بازدید از این رودخانه ی طولانی و زیبا را در اولویت قرار دهید و همراه تور صربستان-تور بلگراد ما از تماشای زیبایی های صربستان لذت ببرید.

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر