خرید در بلگراد (صربستان)

خرید در بلگراد

بلگراد شهری است پرجمعیت و شلوغ که بازار هایی متنوع را در خود جای داده . شما باید طبق سلیقه تان بهترین بازار را برای خرید انتخاب کنید . ما در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد.

1- knez mihailova : از لوکس ترین مناطق شهر این منطقه است.منطقه ای که به خوبی به بازدیدکنندگان نشان میدهد که صربستان چقدر توانسته پیشرفت کند و مدرن و محبوب شود.knes mihailova منطقه ای گران در بلگراد است که لوکس ترین بوتیک ها،فروشگاه ها و کافه های را در خود جای داده.منطقه ای شگفت انگیز که در ماه های مه تا اکتبر بسیار شلوغ میشود.در این ماه ها خیابان های زیبای این منطقه پر میشود از افرادی که در حال قدم زدن هستند و پاپکورن و بستنی میخورند و یا از فروشگاه های لوکس دیدن میکنند.شما هر برندی را که بخواهید در این خیابان خواهید یافت،در سفر به بلگراد حتما از این منطقه ی دنج و البته لاکچری دیدن کنید.


2- بازارچه های محلی:بازارچه های محلی شهر بلگراد نشان دهنده ی فرهنگ صربی هاست.اگر علاقه مند به شناخت فرهنگ و آداب و رسوم این افراد هستید این بازارچه بهترین مکان برای شماست.


بازارچه ی محلی درواقع محل فروش هر جنسی است،به قول معروف از شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد در این بازارچه به فروش میرسد.انواع پوشاک،لباس زنانه و مردانه،کیف،کفش،پارچه،زیورآلات،مواد غذایی،میوه،سبزیجات،ادویه های صربی،وسایل منزل و هزاران هزار اجناس دیگر.لازم به ذکر است اگر قصد خرید سوغات را برای دوستانتان دارید در این بازارچه میتوانید اجناسی خوب با قیمت هایی استثنایی پیدا کنید.

3- دست فروش های خیابانی : فروشندگان خیابانی در تمامی شهر هستند و هر نوع جنسی اعم از لباس،سوغات،صنایع دستی و خوردنی را میفروشند.در اطراف قلعه ی بلگراد غرفه هایی ساخته شده که برخی از آنها برای فروش به آن جا نیز میرند.صنایع دستی بسیار زیبا و مناسب برای سوغاتی است پس اگر وقت کمی دارید و سوغاتی نخریده اید حتما سری به این غرفه ها و دست فروش ها بزنید ، قطعا جنس مورد نظرتان را خواهید یافت.یادتان باشد برای قیمت از آن ها حسابی تخفیف بگیرید.

4-بلوار kralja aleksandrax : این خیابان از دیگر خیابان هایی است که در شهر بلگراد دارای فروشگاه هایی لوکس و مناسب است.خیابانی شلوغ که طولانی ترین خیابان بلگراد نیز محسوب میشود.فروشگاه های اجناس مناسبی را با قیمت هایی خوب به شما میفروشند اما به یاد داشته باشید که برای خرید اجناس برند به این خیابان نروید چرا که اجناس در فروشگاه های این خیابان معمولا از ترکیه و چین وارد میشود.


5- مرکز خرید دلتا سیتی : برخی علاقه مند به پاساژ گردی دارند و دوست دارند ساعت ها در پاساژها بگردند و خرید کنند.مرکز خرید دلتا سیتی مرکز خریدی مدرن در بلگراد است.در این مرکز خرید بزرگ خبری از برند های لوکس و لاکچری نیست اما دارای مراکزی تفریحی ای است که کودکانتان میتوانند حسابی سرگرم شوند و شما نیز به خرید کردن بپردازید.همین نکته ی مثبت باعث شده خانواده های بسیاری به این مرکز خرید بیایند و خرید کنند.