رستوران های صربستان

5رستوران مناسب در صربستان


صربستان کشوری تاریخی فرهنگی در اروپاست که بلگراد بزرگترین شهر و البته پایتخت آن محسوب میشود.در این کشور همه چیز آنگونه است که باید. رستوران ها ، هتل ، اماکن و جاذبه های توریستی گردشگری ، همه و همه مجموعه ای کامل را به وجود آورده اند تا شما بهترین روزهای خود را در این کشور سپری کنید.ما در این مقاله بهترین رستوران ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

1- رستوران kalemegdanska teras : این رستوران از رستوران های تاریخی بلگراد است که در قسمتی از قلعه بلگراد قرار گرفته.شما در این رستوران میتوانید انتخاب کنید که در فضای باز غذا بخورید یا در فضای داخل رستوران . اگر میل به خوردن غذا در تراس رستوران داشتید میتوانید حین خوردن غذا از مناظر شگفت انگیز اطراف نیز لذت ببرید ، چشم اندازی منحصر به فرد از قلعه ی معروف بلگراد . قطعا حیرت انگیز خواهد بود پس فرصت را از دست ندهید و همراه تور صربستان از این رستوران لذت ببرید.
صربستان بلگراد

00381 11 32 83 0112- رستوران بلاویستا : رستوران بلاویستا رستورانی شیک با فضایی رومانتیک در شهر بلگراد است.این رستوران در کنار رودخانه ی زیبای ساوا قرار گرفته.نمای هتل از آجرهای زیبا و داخل آن تماما از چوب ساخته شده.زمانی که وارد رستوران میشوید بویی آشنا و البته خوش به مشامتان میخورد بویی که اصلا بوی غذا نیست بلکه بوی خوب چوب است که سرتاسر فضا را پر کرده. رستوران دارای تراسی رو به رودخانه است که بدون اغراق میتوان گفت غذا خوردن در آن بسیار لذت بخش است،شما حین میل کردن غذا میتوانید به موسیقی زیبایی که نواخته مشیود گوش دهید.صربستان بلگراد

00381 1126 329573- رستوران comunale : یکی دیگر از رستوران های صربستان رستوران comunale است که در شهر بلگراد قرار گرفته.پرسنل و خدمه ی این رستوران در ورود جامی از نوشیدنی به شما میدهند و شما میتوانید با آرامش غذای مورد علاقه تان را از منو انتخاب کنید و به آنها اطلاع دهید تا غذایتان در کمترین زمان ممکن به بهترین نحو برایتان سرو شود.این رستوران در منطقه ای قدیمی از شهر بلگراد است که دسترسی به آن بسیار راحت است. پیشنهاد میکنیم اگر علاقه مند به غذاهای فرانسوی هستید حتما سری به این رستوران بزنید و پاستای بینظیرش را امتحان کنید.

صربستان بلگراد

00381 11 303 73374- رستوران هوما : رستوران هوما دیگر رستوران صربستان است که غذاهایش توسط سرآشپزانی از ملیت های آمریکایی ، تابلندی و صربی طبخ میشود.اگر علاقه مندید که غذایی با ترکیبی جدید بخورید ، این رستوران بهترین انتخاب برای شماست.

5- رستوران وودنیکا:رستوران دیگری که در شهر بلگراد قرار گرفته رستوران وودنیکاست.شما در این رستوران تجربه ای منحصر به فرد از غذاهایی خاص خواهید داشت.رستوران وودنیکا تنها رستورانی است که خاویار سفید را سرو میکند. سرآشپز حرفه ای رستوران این ماهی را بسیار لذیذ طبخ میکند که نظیر آن را در هیچ دیگر نخواهید یافت پس حتما در سفر به بلگراد ماهی خاویار این رستوران خاص را امتحان کنید. سرآشپز رستوران تمامی غذاهایش را با الهام از آشپزی بالکان تهیه میکند،قطعا برایتان تجربه ای جدید خواهد بود.اگر با خواندن این مقاله تصمیم گرفتید به صربستان سفر کنید با در ارتباط باشید.
00381 1126 28250


تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر