قیمت تور مالزی

قیمت تور مالزی

اگر قصد سفر به مالزی را دارید ما هم اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار می دهیم و هم پکیج پیشنهادی خودمان را به شما معرفی می کنیم. برای سفر به مالزی، خرید بلیط مالزی، رزرو تور مالزی و رزرو هتل در مالزی با کارشناسان مهرآبادگشت در تماس باشید.

ویزای مالزی

اگر قصد اقامت کم تر از 14 روز درمالزی را دارید نیازی به گرفتن ویزا ندارید اما اگر بخواهید بیش تر در مالزی سیاحت کنید باید مدت زمان اقامت خود را به افسران ویزا اعلام کنید. ویزای مالزی به صورت فرودگاهی صادر می‌شود و لزومی به مراجعه حضوری به سفارت نیست. در ضمن اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان رایگان می باشد.

ضمانت نامه بانکی تورهای مالزی

هیچ الزامی جهت ارائه ضمانت نامه بانکی برای تورهای مالزی وجود ندارد.

بهترین زمان سفر به مالزی با توجه به هزینه ها

از آن جا که آب و هوای مالزی استوایی و باران است اوج گردشگری این کشور در فصل های پاییز و زمستان می باشد و به همین دلیل قیمت تورهای مالزی در این دو فصل گران تر است. اما اگر در فصل های گرم بهار و تابستان به مالزی سفر کنید قطعاً هزینه کم تری را متحمل می شوید.

خدمات تور مالزی

پکیج تور مالزی مهرآبادگشت به شرح زیر است.

رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

رزرو هتل دل خواه گردشگر به همراه صبحانه

ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی

بیمه مسافرتی مطابق با مدت زمان اقامت در مالزی

سیم کارت اعتباری در صورت نیاز مسافر

قیمت تور مالزی

قیمت تور مالزی براساس پرواز انتخابی و هتل محل اقامت گردشگر تعیین می‌شود. هرچه هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، قاعدتاً هزینه ها بالا می رود و هر چه به سمت حومه شهر بروید از هزینه های اقامت شما کاسته می شود. قیمت پرواز به مالزی در طول سال نوسان چندانی ندارد .


کیفیت هتل‌های مالزی

همه هتل های آل و یوآل مالزی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و خدمات کاملی مثل کافه و رستوران، باشگاه ورزشی، استخر و غیره به گردشگران ارایه می دهند. فقط در نظر داشته باشید برای اقامت در همه هتل های مالزی باید شبی ده رینگت مالیات به خود هتل پرداخت کنید. قیمت هتل های کشور مالزی از شبی ده دلار شروع می شود  و بالا می رود.

هزینه‌های روزانه در مالزی

به طور میانگین شما روزی 300 رینگت در سفر به مالزی هزینه خواهید داشت.

تور گروهی برگزار نمی شود.

بین تورهای ارزان قیمت و گران قیمت تفاوت چندانی وجود ندارد.

برای سفر مالزی قیمت تور آخر لحظه ای کاهش قیمت پیدا نمی کند.

برای خرید تور مالزی، حتما باید ضمانت نامه بازگشت از سفر ارائه کنید. ضمانت نامه بازگشت از سفر تور مالزی در قالب یک چک ضمانت دریافت می‌شود.


برای سفر به مالزی، خرید بلیط مالزی، رزرو تور مالزی و رزرو هتل در مالزی با مهرآبادگشت در تماس باشید.02188833123مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر