هتل های صربستان_ادامه

هتل های صربستان

1- هتل لاو بلگراد : هتل لاو هتلی 2 ستاره است با امکاناتی کاملا محدود اما با کیفیت . شما میتوانید اقامتی ارزان و مقرون به صرفه را در هتل لاو تجربه کنید . این هتل مکان بسیار مناسبی است برای کسانی که میخواهند کل روز را در شهر گردش کنند و شب برای خوابیدن به هتل بازگردند .خدمات خشکشویی ، اتاق کنفرانس ، مینی بار ، اینترنت پرسرعت رایگان و پارکینگ از امکاناتی است که در هتل لاو در اختیارتان قرار خواهد گرفت .

صربستان بلگراد

0038 111 316 3280

2- هتل شهر ولیکی : از دیگر هتل های 3 ستاره ی صربستان هتل شهرولیکی در نودی ساد است . شما میتوانید در هتل شهر ولیکی اقامتی مقرون به صرفه و آرام را به دور از هر نوع تنش و اضطرابی تجربه کنید . در مقابل هزینه ای که برای هتل پرداخت میکنید امکاناتی بسیار مناسب در اختیارتان قرار خواهد گرفت پس فرصت را از دست ندهید .


اگر مسافر شهر نووی ساد هستید انتخاب هتل شهر ولیکی انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

3- هتل میدان شماره 9 : هتل لاکچری میدان شماره 9 هتلی 5 ستاره در بهترین نقطه ی شهر بلگراد است . هتلی با امکانات لوکس و مناسب نظیر استخر ، سالن بدنسازی ، اسپا ، جکوزی ، سونا و صدها امکانات شاد و مفرح دیگر .هتل میدان شماره 9 دارای 45 اتاق دنج با دکوراسیون بسیار مدرنی است که خاطراتی شیرین و رویایی را برایتان رقم خواهد زد . هزینه ی اقامت در این هتل مبلغی بین 194 تا 357 دلار است .


0038 111 3333 5000

صربستان بلگراد

4- هتل پانوراما لوکس : هتل پانوراما لوکس هتلی کوچک با 5 اتاق در شهر نیش است . هتلی که در منطقه ی سرسبز و ییلاقی نیش قرار گرفته و به خوبی میتواند شما را برای داشتن اقامتی منحصر به فرد در شهر ساپورت کند .


رستوران ، استخر ، پارکینگ امن مسقف ، مینی بار ، تلویزیون و تهویه ی مطبوع از امکاناتی است که در این هتل ارزان در دسترستان قرار میگیرد .

0038 1185 60213

صربستان - نیش

5- هتل الگانس : هتل الگانس هتل 3 ستاره ی دیگری در شهر بلگراد است که با هزینه ای نه چندان زیاد پذیرایی منحصر به فردی از مسافرین به عمل می آورد .

امکانات ویژه ی معلولین ، پارکینگ رایگان ، اتاق های تمیز و جادار ، اینترنت پرسرعت رایگان ، اتاق کنفرانس و ده ها امکانات دیگر در این هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت. یکی از دلایل اصلی ارزان بودن هتل دور بودنش از مرکز شهر است .

0038 111 275 000

صربستان - بلگراد

 می توانید به همراه تور صربستان - تور بلگراد در این هتل ها اقامت داشته باشید.

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر