تور بلگراد

تور بلگراد

درباره ی بلگراد : کشور اروپایی صربستان با طبیعت بکر و زیبایش سالیانه میزبان هزاران توریست است که اکثر آنها پایتخت را برای تعطیلات انتخاب میکنند.البته از زمانی که دولت صربستان ویزای توریستی را برای ایرانیان و هندیان لغو کرد موج عظیمی از این دوکشور در تعطیلات راهی صربستان میشوند.
بلگراد شهری است که هیچ دریایی در اطرافش وجود ندارد ولی در عوض دو رودخانه ی دانوب و ساوا را دارد که از دیدنی ترین اماکن آن نیز محسوب میشود . در اطراف این دو رودخانه هتل های شیک و دنجی قرار گرفته . پیشنهاد میکنیم در صورت خرید تور بلگراد تور کشتی کروز را نیز خریداری کنید . توری شاد و مفرح که با نوشیدنی ها و خوردنی هایی ناب غافلگیرتان میکند . مردم صربستان به زبان صربی صحبت میکنند اما در پایتخت اکثر آنها قادر به انگلیسی صحبت کردن هستند.
نکته ی قابل توجه اینجاست که دینار صربستان تقریبا در هیچ صرافی ای در ایران یافت نمیشود و شما ناچار به بردن دلار یا یورو هستید . فروشندگان و مردم اکثرا یورو را قبول میکنند اما پیشنهاد میکنیم برای صرفه جویی در هزینه های از این کار بپرهیزید .

چرا تور بلگراد ؟

ü      بلگراد شهری در اروپاست که برای رفتن به آن احتیاج به ویزا ندارید پس به راحتی و بدون دردسر گرفتن ویزا به شهری اروپایی سفر کنید .

ü      بلگراد دارای اماکنی دیدنی و تاریخی است که درست در همریزگاه رودخانه ی دانوب و ساوا قرار گرفته و همین امر موجب ایجاد منظره شگفت انگیز شده ! دیدن این مناظر ارزش رفتن به این شهر اروپایی را دارد .

ü      شاید با خودتان بگوئید که ترکیه ، دبی ، مالزی و یا حتی تایلند مقصد بهتری برای تعطیلات است اما اشتباه نکنید چرا که صربستان بسیار متفاوت تر است .


هتل های تور بلگراد

بلگراد شهری سرشار از هتل های متنوع و متعدد است . هتل های 2 ، 3 ، 4 و 5 ستاره ای که به خوبی از شما پذیرایی خواهند کرد . شما باید نسبت به بودجه تان بهترین هتل را برای اقامت انتخاب کنید چرا که انتخاب محل اقامت تاثیر به سزایی در سفرتان دارد.پیشنهاد میکنیم صبحانه را در هتل میل کنید و برای نهار و شام برنامه ی رستوران های مناسب شهر را بگذارید چرا که هزینه ی خورد و خوراک غذا در صربستان بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.


معایب تور بلگراد

از آنجایی که جدیدا ایرانیان به صربستان راه یافته اند و قبل تر ایرانیان زیاد به این کشور سفر نمیکردند دلیلی موجه است که رستوران های ایرانی به سختی در بلگراد پیدا شود . ولی رستوران های دیگر شهر غذاهای بین المللی متنوعی را با بهترین کیفیت برایتان سرو میکند .

در تور بلگراد چگونه از جاذبه ها دیدن کنیم ؟