هتل design mr president

هتل design mr president

بلگراد شهری زیبا در قلب کشور صربستان است که در دهه ی اخیر توانسته از مقصر های مهم گردشگری در جهان باشد . شهری سرشار از اماکن زیبا که سیل عظیمی از جمعیت را به سمت خود میکشاند . یکی از هتل هایی که در سفر به این شهر زیبا و دیدنی به خوبی از شما پذیرایی میکند هتل 4 ستاره ی آقای رئیس جمهور است . هتل لوکس که درست در کنار ایستگاه قطار مرکزی قرار گرفته نقاشی های دیواری این هتل نمایی منحصر به فرد به آن بخشیده .

هتل 4 ستاره ی آقای رئیس جمهور در فاصله ی 1 کیلومتری میدان جمهوری ، 16 کیلومتری فرودگاه و نیکوتسلا و 3 کیلومتری نمایشگاه معروف کاله مگدان قرار گرفته. شما از این هتل دسترسی مناسب و راحتی به نقاط دیدنی و مهم شهر خواهید داشت و قطعا اقامتی آرام را به دور از هر نوع تنش و اضطرابی تجربه خواهید کرد.

امکانات تفریحی هتل design mr president :
وجود امکانات تفریحی در هتل محل اقامت از مهمترین اوامر در سفر است . برای عده ی کثیری این نکته بسیار حائز اهمیت است که بتوانند در هتل محل اقامتشان خوش بگذرانند و تفریح کنند . این هتل نیز در ایجاد امکانات شاد و مفرح از دیگر رقبای هم رده اش عقب نمانده . باغ سرسبز و زیبا که بوسیله ی درختان بلند و گرمسیری احاطه شده . استخر لوکس و مناسب برای حمام آفتاب و شنا ، سالن بیلیارد ، سالن بولینگ بالن بدنسازی مجهز با مربی کاربلد و حرفه ای ، سونا ، جکوزی ، آبگرم و خدمات ماساژ از امکاناتی است که در این هتل مناسب در دسترس میهمانان قرار میگیرد .


امکانات رفاهی هتل design mr president :

هتل آقای رئیس جمهور از آن دسته هتل هایی است که توانسته با ایجاد امکانات رفاهی فراوان توجه عده ی بیشماری را به خود جلب کند . وجود خدمه و کارمندان و پرسنل کاربلد و حرفه ای در این هلت باعث شده به تمام امکانات مورد نیازتان دسترسی راحت و سریعی داشته باشید . از طرفی پرسنل مسلط به زبان های مختلف هستند و به راحتی به هر زبانی میتوانند با شما رابطه ای دوستانه برقرار کنند .

از دیگر امکانات این هتل 4 ستاره میتوان به اینترنت رایگان پرسرعت ، شاتل فرودگاهی ، اتاق های مجزا برای افراد سیگاری ، پارکینگ رایگان ، خدمات خشکشویی ، خدمات نگهداری از کودکان برای رفاه حال والدین ، امکانات ویژه برای اجاره ی اتومبیل ، سیستم سرمایشی گرمایشی و تهویه ی مطبوع اشاره کرد . ناگفته نماند در این هتل حیوانات خانگی تان میتوانند به همراه شما به صفر و تعطیلات بیایند و باهم خوش بگذرانند .

امکانات اتاق های هتل design mr president :
اتاق های این هتل بسیار مناسب و دنج برای تجربه ی اقامتی شیرین و ایده آل است . تمامی اتاق ها در هتل آقای رئیس جمهور دارای امکاناتی از جمله تلویزیون ، ماهواره ، حمام اختصاصی ، مینی بار ، سیستم سرمایشی گرمایشی مطلوب و مبلمان . نکته ی قابل ذکر درباره ی این اتاق ها این است که در هر اتاق عکس یک رئیس جمهور قرار گرفته که نکته ی جالبی برای مسافرین است . دکور و تزئین این اتاق ها کاملا مدرن و به روز است.