جاذبه های گردشگری کرواسی

3 جاذبه ی گردشگری برتر در کرواسی
کرواسی کشوری در قاره ی اروپاست که مملو است از اماکن تاریخی ، طبیعی و فرهنگی فراوان که سالیانه عده ی بیشماری از مسافرین را به سمت خودش میکشاند. ما در این مقاله به 3 جاذبه ی برتر این کشور اروپایی اشاره کرده ایم. 

پارک ملی کارکا:پارک ملی کارکا پارکی زیبا و دیدنی در امتداد رودخانه ی پرآب کارکاست که درست در مرکز پارک قرار گرفته.این پارک جزو مهیج ترین اماکن کرواسی است.

پارک ملی کارکا پارکی سرشار از گل های رنگارنگ است که حتی توانست جایزه گل طلایی اروپا را از آن خود کند.تور قایق سواری روی این رودخانه ی تفریحی و مهیج خواهد بود.حضور در این پارک روزی شاد را برایتان رقم خواهد زد پس فرصت را از دست ندهید.نکته ی قابل توجه اینجاست که میتوانید به همراه دوستانتان در رودخانه ی این پارک تنی به آب زده بر خلاف دیگر پارک ها که اجازه ی این کار را به شما نمیدهند.این پارک از معدود اماکنی است که اجازه ی شنا در آب را به شما میدهد.جزیره ی پاگ:
جزیره ی پاگ از بزرگترین جزیره های این کشور دیدنی و منحصر به فرد است که چشم اندازی خیره کننده از دریا و طبیعت بکر اطراف به شما میدهد.این جزیره ویژگی هایی مختص به خودش دارد نظیر پنیر معروف پاک یا گوشت دودی.ساحل این جزیره ی خاص از طولانی ترین و البته زیباترین سواحل دریای آدریاتیک است.آب زلال و سواحل شنی روزی عالی را برایتان تضمین خواهد کرد.