شرایط جدید صدور ویزای عراق

شرایط جدید صدور ویزای عراق

پس از باز شدن مرزهای کشورهای مختلف بر روی توریستان، کشور عراق شرایط جدیدی برای ورود مسافران خارجی به کشور خود را وضع کرده است.

بعد از ماه‌ها قرنطینه و بسته بودن مرزها به خاطر ویروس کرونا در سراسر جهان، کشور عراق، شرایط ورود و گرفتن ویزای عراق را برای گردشگران بین‌المللی آسان خواهد کرد.این کشور با این اقدام و بازگشایی، شرایط اقتصادی بحرانی خود را بهبود می‌بخشد.

مقامات عراقی به‌زودی به گردشگران خارجی ویزای ورود با قصد بازدید از اماکن گردشگری، مذهبی و باستانی این کشور را ارائه خواهند کرد. در بیانیه دفتر ریاست جمهوری آمده است:

پس از برطرف شدن بحران کرونا، عراق نیاز به ایجاد پل‌های جدید برای برقراری ارتباط با کشورهای مختلف جهان دارد.

دفتر ریاست جمهوری ، پاسپورت و اقامت، علاوه بر جذب بخش‌های گردشگری و فرهنگی در عراق، تصمیم بر سرمایه‌گذاری خارجی به این کشور را هم مورد بررسی قرار داد.

ما در این مقاله از مهرآباد گشت درباره شرایط جدید صدور ویزای عراق با شما صحبت کردیم،همچنین شما برای دیدن جاذبه‌های مذهبی ‏کربلا، دیدنی‌های کاظمین، سامرا، نجف،بغداد و دیگر شهرهای عراق را می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و قبل از ‏سفر، اطلاعات خود را در خصوص سفر تکمیل کنید، در خصوص ‏چگونه ویزای عراق بگیریم؟، چگونه به کربلا سفر کنیم؟ و توصیه‌هایی درباره سفر به عراق می‌توانید به وبلاگ مهرآباد گشت مراجعه نمایید و یا با شماره‌های ما تماس بگیرید.


* در حال حاضر خدمات مربوط به اخذ ویزای عراق توسط آژانس مهرآبادگشت کوپال انجام نمی گردد * 

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر