جزیره فی فی تایلند

جزیره فی فی تایلند

جزایر فی فی تایلند وسط جزیره پوکت و غرب تنگه مالاکا قرار دارد که جزیره کو فی فی دون بزرگترین جزیره در بین جزایر فی فی است. این جزیره به خاطر چشم‌انداز زیبای خود بسیار مشهور شده و هر سال توریستان زیادی به آن سفر می‌کنند. سواحل موجود در جزیره و آب‌های شفاف آن تحت حفاظت پارک ملی است. امروزه، امکانات تفریحی آبی جزیره کو فی فی مانند غواصی سطحی و غواصی اسکوبا باعث شده است تا این جزیره معروف جزیره فی فی تایلند به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری شود.

البته نکته‌ی بسیار مهم این است که برای رفتن به جزیره فی فی قبل از هر چیزی اقدام به دریافت ویزای تایلند نمایید.

در جزیره فی فی چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم؟

جزایر فی فی به خاطر پرطرفدار و محبوب بودن آن، باعث شده است که فعالیت‌های زیادی برای توریستان داشته باشد اغلب افراد تور جزیره فی فی را با امکانات فول آن رزرو می‌کنند که این تورها از تورهای یک روزه به جاذبه‌های زیبای جزیره کو فی فی دون تا تورهای سه یا چهار روزه که در آن‌ها بازدید از همه جاذبه های فی فی وجود دارد متغیر است. تفریحات معروف جزیره فی فی شامل کشتی سواری، شیرجه از روی صخره‌ها، صخره نوردی و ماهی گیری است. همچنین گشتن در کوه‌ها و صخره‌های این جزیره و هیجان آن میزان آدرنالین خون شما را بسیار بالا می‌برد. خلیج مایا مهمترین مکان جزیره فی فی است که در فیلم‌های بسیاری نمایش داده شده و یکی از قشنگ‌ترین مناظر طبیعی جزیره را دارد، در شرق تونسای رستوران‌های خوشمزه‌ای یافت می‌شود و همچنین به بازدید دهکده فی فی هم بروید.

غذاهای موجود در جزیره فی فی تایلند

غذاهای موجود در این جزیره یکی از بهترین تجربیات است. پرطرفدارتین و خوشمزه‌ترین غذای این جزیره غذاهای دریایی است که موجودات دریایی را در طول روز صید می‌کنند و بریتان پخت می‌کنند، علاوه بر رستوران‌های دریایی، مکان‌های دیگری هم برای ارائه غذاهای تایلندی و اروپایی وجود دارد. پیشنهاد ما این است که غذاهای محلی فی فی را حتما تجربه کنید تا لذت سفرتان دوچندان شود.

در جزایر فی فی کجا اقامت کنیم؟

در این جزیره توریستان بسیار زیادی است،به همین خاطر هتل‌های فراوانی در این جزیره ساخته شده است،که از نظر امکانات اقامتی خیلی با کیفیت هستند. این مکان‌ها شامل اقامتگاه‌هایی مانند اقامتگاه طبیعی فی فی ، اقامتگاه ساحلی فی فی، هتل کابانا، قامتگاه های ویلایی فی فی و … است.

چطور به جزیره فی فی در تایلند برویم؟

راه‌های زیادی از شهرهای تایلند برای رفتن به فی فی وجود دارد. بهترین و راحتترین راه رفتن به این جزیره، قایق کردن از پوکت یا کرابی است ، از پوکت تا فی فی با قایق تقریبا ۲ ساعت طول می‌کشد و قایق‌ها هر روز در فاصله‌های زمانی مشخصی به سمت این جزیره حرکت می‌کنند.

 از کرابی تا این جزیره با قایق تقریبا ۱.۵ طول می‌کشد که قایق‌های این مسیر هم در فاصله‌های زمانی مشخصی به فی فی می‌روند.

بهترین زمان رفتن به جزیره فی فی  

در جزیره فی فی دمای هوا در همه فصل‌های سال حدود ۲۴ تا ۳۲ درجه است و بهترین زمان برای رفتن به آن از نوامبر تا مارس است چون در این ماه‌ها دمای هوا به ۲۸ درجه می‌رسد.

ما در این مقاله درباره جزیره فی فی تایلند با شما صحبت کردیم و آن را به شما معرفی کردیم،همچنین شما عزیزان و همراهان همیشگی مهرآباد گشت اگر سوالی درباره ویزای تایلند،تور و دیگر جاذبه‌های گردشگری آن داشتید حتما با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا سفری خاطره‌انگیز و لذت‌بخشی را با ما تجربه نمایید.

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر