جشنواره های پوکت

 فستیوال‌ها، موزه‌های زنده، رقصنده و رنگارنگی هستند که فقط در آن‌ها می‌شود هنوز هم زیبایی‌های سنت و فرهنگ این دنیای رو به جهانی شدن را دید. برای یک مسافر مشتاق که می‌خواهد همه زیر و بم  پوکت را بداند، راهی بهتر از دیدن  جشن‌های بومی نیست؛ فستیوال‌هایی که به هر طریق، چه با موسیقی و رقص، رنگ و غذا، چه با مسابقه‌‌ی حیوانات بومی و بازی‌های هیجان‌انگیز، موجودیت و زیبایی‌های یک شهر را جشن می‌گیرند.با تور پوکت مهرآباد گشت همراه باشید و از این جشنواره ها و فستیوال های هیجانی لذت ببرید.

جشنواره‌ گياه‌خواران

در اولین روز نهمین ماه چینی، حوالی اکتبر معمولا در پنج معبد چيني برگزار می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها «جوئي توئي» در خيابان رانونگ شهر پوكت و «بانگ نيائو» و «سوئي بن» در معبد «تونگ» هستند. اداره‌ی اتباع خارجي در پوكت، هر سال برنامه‌های كامل اين فستيوال را ارائه مي‌كند.شما هم می توانید همراه با تور تایلند - تور پوکت مهرآباد گشت از جشنواره گیاه خواران دیدن نمایید.

جشنواره‌ پُرتُر

در ماه آگوست، مهم‌ترین جشنواره‌ چینی‌های ساکن پوکت است. طی این جشن چینی‌ها غذاهای مخصوص، گل و شمع به محراب نیاکانشان هدیه می‌دهند.اگر در ماه آگوست به پوکت سفر کردید،در برنامه تور خود دیدن از جشنواره پرتر را قرار دهید.

کارناوال پاتونگ

هر سال در ماه نوامبر و با برنامه‌های متنوع، سرگرمی‌های جالب و کنسرت‌های موسیقی، در ساحل پاتونگ برگزار می‌شود.

جشنواره آب

مهم‌ترین جشنواره‌ی پوکت البته جشن سونگ‌کران یا همان جشن سال نو است که در ماه آوریل برگزار می‌شود و در آن، مردم به خیابان‌ها می‌آیند و تفریحشان، آب پاشیدن روی همدیگر است.هیجانی ترین و لذت بخش ترین جشنواره،جشنواره آب است .در تور تایلند - تور پوکت سری به جشنواره آب بزنید.از این پیشنهاد مهرآباد گشت پشیمان نخواهید شد.

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر