جاذبه های گردشگری بوداپست

قلعه بودا

قلعه بودا که به آن تپه قلعه نیز می گویند یکی از دیدنی ترین مناطق بوداپست محسوب می شود. ساختمان قلعه بودا از هر نقطه بوداپست قابل مشاهده است و به همین دلیل این بنا یکی از اصلی ترین نماد های شهر بوداپست و حتی مجارستان شناخته می شود.با تور بوداپست مهرآباد گشت همسفر شوید و از زیبایی و شکوه قلعه بودا لذت ببرید.


پل زنجیری

پل زنجیری یک پل معلق بر روی رود دانوب در شهر بوداپست،کشور مجارستان است.این پل یکی از شگفتی های دنیای مدرن محسوب می شود.تصویر زیر نمایی از پل زنجیری بوداپست است،اگر تصمیم به سفر به بوداپست را دارید با مهرآباد گشت تماس بگیرید ،از نرخ ارزان هتل، پرواز و تورهای بوداپست مطلع شوید و از سفر خود لذت ببرید.

میدان قهرمانان

میدان قهرمانان به مناسبت هزارمین سالگرد پیروزی مجارها در قرن نوزدهم ساخته شد.در اطراف این میدان،موزه هنر های زیبا، کاخ هنر و سالن نمایشگاه وجود دارد.با تور بوداپست مهرآباد گشت می توانید از این میدان که نماد پیروزی مجارها می باشد،دیدن نمایید.

 

سنگر و استحکامات ماهیگیر

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، یکی از دیدنی ترین مناطق بوداپست این سنگر می باشد.برای بازدید از سنگر و استحکامات ماهی گیر با مهرآباد گشت تماس بگیرید ، از نرخ تور بوداپست مطلع شوید و بهترین سفر خود را خلق کنید.

کلیسای ماتیاش

یکی از مهم ترین و در عین حال زیبا ترین کلیساهای بوداپست، ماتیاش است.قبلا این کلیسا، کلیسای تاجگذاری در مجارستان بوده است.با تور بوداپست مهرآباد گشت،از کلیسای ماتیاش دیدن نمایید.

پارک شهر

این پارک شهر علاوه بر یک پارک تفریحی تاریخی،دارای یک باغ وحش،یک قلعه و یکی از بزرگترین مجتمع های آب گرم در اروپا است.با تور بوداپست مهرآباد گشت همسفر شوید و مخصوصا اگر در سفر به بوداپست با کودکان خود هستید،این پارک را فراموش نکنید.


کاخ نیویورک

کاخ نیویورک در اواخر قرن نوزدهم ساخته شد.این ساختمان به خاطر قهوه خانه معروف نیویورکی خود در طبقه همکف ، که ادعا می شود زیبا ترین قهوه خانه در جهان است معروف شده است.هر زمان از سال که قصد سفر به بوداپست داشتید با مهرآباد گشت تماس بگیرید و با ما همسفر شوید و از کاخ نیویورک دیدن نمایید.


تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر