1. صفحه اصلی
  2. وبلاگ
  3. بهترین سفرهای روزانه از ازمیر، ترکیه

بهترین سفرهای روزانه از ازمیر، ترکیه

بهترین سفرهای روزانه از ازمیر، ترکیه

ازمیر

 

بهترین سفرهای روزانه از ازمیر، ترکیه

جاذبه ازمیر 

 

ازمیر با قرار گرفتن در دریای اژه ، نقاط دیدنی زیادی دارد که در یک روز می توان بازدید کرد.در اینجا به بعضی از انها اشاره می کنیم.

şeşme و Alaçati

şeşme یکی از محبوب ترین مناطق تابستانی ترکیه به ویژه برای جوانان است که بین ژوئن و آگوست کلوپ های ساحلی و کافه ها را پر می کند. خانه های اجاره ای تابستانی و کلوپ های ساحلی که روزانه میزبان مهمانی های ساحلی هستند ، خواهید یافت.  اگر یک فضای آرام تر می خواهید ، به داخل ناحیه  Alaçati بروید ، با خانه های سنگی امضا شده و خیابان های باریک و همچنین یک صحنه بادی بادبزن و بادبادک بسیار معروف.

 

ازمیر جاذبه

Alaçatı | © Irfan Parlar / ویکی مدیا

اورلا

این شهر کوچک در استان ازمیر ، به دلیل شراب عالی در ترکیه شناخته شده است و سفر یک روزه به تاکستان ،انتخاب عالی برای دوستداران شراب است. با سابقه شراب سازی به 4000 سال قبل از میلاد ، تاکستان با نام Urla برای بازدید کنندگان باز است ، جایی که می توانند همه چیز راجع به شراب های اورلا بیاموزید و انواع مختلف را مستقیماً از بشکه ها بچشید. این شراب سازی هتل مخصوص نیز دارد که میهمانان می توانند اقامت خود را تمدید کرده و در برداشت انگور و هرس و همچنین  به پیاده روی یا دوچرخه سواری در اطراف منظره زیبا و ساحلی بپیوندند.

Urla Şarapçilik، Kuşçular Mahallesi، 8028 Sok. شماره: 12 ، اورلا ، ترکیه ، +90 232 759 0111

شیرینس

یكی از روستاهای پنهان در ترکیه ، دارای  خانه های تاریخی یونان ، خیابانهای باریك كف سنگی ،شیرینس است . حتماً هتل Nishanyan را که  در دهه 90 ، توسط مالک خانه های قدیمی روستای شیرینچه احیا شده ببینید . علاوه بر این ،می توانید از غذاهای محلی این روستا هم استفاده کنید. 

هتل نیوشانیان: شیرینس محللی ، شیرینس کایö اوچ یولو ، شیرینس ، ترکیه ، +90 232 898 3208

 

ازمیر جاذبه

Şirince | © Elelicht / ویکی مدیا

افسس

یکی ازشهرعای باستانی ازمیر ، شهر دیدنی  و تاریخی ،افسس است . این شهر در قرن 10 قبل از میلاد ، شهر یونان باستان برای معبد آرتمیس ، یکی از هفت عجایب جهان ، و همچنین کتابخانه حفظ شده سلسوس شناخته شده است. با استفاده از اتوبوس مستقیم از میدان باسمان ازمیر می توانید به راحتی به این مقصد بسیار محبوب دسترسی پیدا کنید.

 

جاذبه ازمیر

افسس | © paweesit / فلیکر

پرگامون

یکی دیگر از دیدنیهای  تاریخی که در استان ازمیر است .پرگامون ، که دارای تئاترو منظره ای زیبا از توفان تپه ودارای  ، محراب بزرگ Pergamon است ، اما برای آشنایی با آن باید به موزه Pergamon در برلین سفر کنید.

 

 جاذبه ازمیر

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر