1. صفحه اصلی
  2. وبلاگ
  3. 5 محل جذاب برای پیاده روی در ازمیر

5 محل جذاب برای پیاده روی در ازمیر

5 محل جذاب برای پیاده روی در ازمیر

 

پیاده روی در ازمیر

درازمیر تنها ،حدود 80 روز باران در سال میبارد،این شهر بهشتی برای دوندگان است که  می توانند از تفرجگاه های بزرگ ساحلی ، تا پارک های شهر ونقاط دیدنی دیگرلذت ببرند، در اینجا برخی از بهترین مکان ها برای بازدید را معرفی میکنیم .

طناب

تفرجگاه معروف ازمیر نه تنها به دلیل بارها ، کافه ها و رستوران هایش بسیار محبوب است بلکه به دلیل مسیری عالی و پیاده روی که 5-6 کیلومتر است.  افراد زیادی را به این محل  می کشاند . در اسکله کوناک می توانید تمام مسیر خود را با قطار آلسانکاک طی کنید و نه‌تنها از منظره عالی دریا (از جمله آن نسیم کامل تابستانی) لذت ببرید بلکه با گذر از چند قسمت از میادین  زیبای شهر ، گشت و گذاری دلپذیر داشته باشید.

کردون ، ازمیر (کوناک ایسکلیسی به ایستگاه قطار آلسانکاک)

آبشار کارسیااکا

در سراسر کردون ، محله Karşıyaka (که به معنای واقعی کلمه به "ساحل مقابل" ترجمه می شود)  که یک تفرجگاه دوم  برای پیاده روی نیز هست .  میتوانید از کنار آبشار مویشهر به بندر Karşıyaka در حال قدم زدن و دویدن ، مسیر کنار دریا  راطی کنید.

کارسیایاکا ، ازمیر (Mavisehir to Karsiyaka Pier)

فرهنگ

Kültürpark در بین افراد محلی ازمیر مورد پسند است ، اما ممکن است از هیاهوی شهری ، فاصله گرفته باشد . مسیر پیاده روی / دویدن در زیر درختان ساکت و آرام است و در پایان، می توانید تمرینات کششی خود را روی چمنزار زیبا انجام دهید.  در این پارک همچنین از Atatürk Açık Hava Tiyatrosu (تئاتر هوای آزاد آتاتورک)  موسیقی زنده ، باله ، رقص مدرن و اجراهای تئاتر می توانید لذت ببرید .

پارک فرهنگ ، ازمیر

آبشار جوزلیالی

در نزدیکی Kordon ، محله Güzelyalı تفرجگاهی  کنار دریا است که در آن مردم دوست دارند یک پیاده روی ، دویدن یا دوچرخه سواری  کنند. همچنین در کنار اقیانوس آرام زیبا ،  می توان ماهیگیری کرد. شما می توانید از بندر فری kçkuyular شروع کرده و به مرکز فرهنگی Sabancı  رفته و در صورت تمایل برای تمرین واقعی به بندر Ferry Alsancak ادامه دهید.

گزلیالی ، ازمیر (اسکله kçkuyular به فرهنگسرای سابانچی)

جنگل شهری Inciraltı

یکی از فضای سبز کمتر شناخته شده در ازمیر ، Inciralt less Kent Orman، ممکن است یک پارک شهری باشد اما در ساحل کاملاً  زیبا و سرسبز است. دویدن ، پیاده روی یا دوچرخه سواری در زیر درختان با صدای امواج  یک تجربه بسیار شگفت انگیز است. هنگامی که کار خود را تمام کردید ، به سمت ساحلی که پر از صدف های زیبا است  بروید که اهالی ازمیر دوست دارند آن را "cennet bahçesi" (باغ آسمانی) بنامند.

جنگل شهری Inciralti ، ازمیر

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر