1. صفحه اصلی
  2. وبلاگ
  3. بهترین مکان های غذا خوردن در ادرنه

بهترین مکان های غذا خوردن در ادرنه

بهترین مکان های غذا خوردن در ادرنه

بهترین مکان های غذا خوردن در ادرنه

 

 

ادیرنه بخاطر جشنواره سالانه کورکپانار مشهور شده است ، جایی که کشتی گیران تازه برای کسب عنوان قهرمانی در انجا به مبارزه می پردازند. اما این شهر از یک شایستگی تاریخی و غذاهای خوشمزه برخوردار است. حتما در این مکانهای عالی هنگام اقامت در Edirne ، ناهار بخورید.

Ciğerci Niyazi Usta

 

کبد سرخ شده Edirne مشهور است ، و یک ردیف کامل از ciğerci (رستوران های متخصص کبد) در همسایگی Kaleiçi در کنار هم وجود دارد . مستقیم به قسمت مورد علاقه محلی Niyazi Usta بروید ، جایی که کبد نازک خرد شده است ، سرخ  می شود و با فلفل ، ادویه جات ، پیاز ، نان و سس مخصوص  اماده سرو است.

غازی بابا میهنی

قدیمی ترین  غذا خوری  دارای مزهای  عالی ، در شهرستان meyhane ، گازی بابا  است و توصیه می شود borani (ظرف اماده شده از ماست، سیر، روغن زیتون، و اسفناج) و közde peynirli patlıcan (بادمجان کبابی با پنیر را نیز مزه کنید . موسیقی زنده fasıl نیز وجود دارد .

زیندانالتı میهان

 

یکی از میخانه های مشهور ادرنه ، با داشتن فضای کابین چوبی ، پنجره های تزئینی کوچک و چراغ های رنگارنگ ،  دارای یک چشم انداز دلتنگ است.  با سفارش  مزه در Zindanaltı ، و همچنین  یک بطری RAKI  از بودن در انجا لذت ببرید.

Köfteci عثمان

حال و هوای köfte (گوشت کباب کبابی) را دارید؟ به سمت Köfteci عثمان بروید . به غیر از کوفته  عالی ، سعی کنید از hardaliye (نوشیدنی ساخته شده از انگور، دانه خردل خرد شده، و برگ آلبالو) و tatlısı peynir (دسر سمولینا با پنیر  لذت ببرید.

Keçecizade

 

لازم است این خوردنیها را نیز امتحان کنید . انواع دسرهای معروف: kavala kurabiyesi  کوکی بادام) ، badem ezmesi ( marzipan ) ، lokum ( ترکی دلپذیر ) و devai misk (حلوا عثمانی با دارچین ، زنجبیل ، ماست و زعفران). بهترین مکان برای به دست آوردن این تفریحات ساکارین در فروشگاه شیرینی Keçecizade است که از سال 1961 تا کنون در این شهر واقع شده است.

تادم کهوالتی سالونو

 

یکی از بهترین مکان ها برای خوردن ، کامل صبحانه ترکی ، تادم است که با صرف چای  همراه است. قطعاً یکی از انواع مختلف منمن (تخم مرغ با گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای) ، شیر گرم با عسل ، پنیرهای ادیرنه و چای ترکی است.

بالکان Lokantası

این esnaf lokantası (رستوران در خدمت آشپزی خانگی ترکی) یکی از بهترین غذاهای Edirne است که غذاهای کلاسیک ترکی را با تأثیر عثمانی سرو می کند. ciğer kapama (کبد گوسفند پر)، ماست از شیر گوسفند و کباب ÇOBAN (خورش با گوشت گاو خرد شده، پیاز، فلفل، گوجه فرنگی و). söğüs پیاز (سالاد با پیاز، جعفری، سماق، روغن زیتون، و لیمو)

 

 

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر