سفر به مسقط

چرا باید از مسقط دیدن کرد؟

مسقط،پایتخت عمان به خاطر غذاهای دریایی بی نظیر و زیبایی های خیره کننده اش معروف است.جاذبه های گردشگری مسقط بسیار زیاد است.در این مقاله با جاذبه های گردشگری مسقط آشنا می شوید.

جاذبه های گردشگری مسقط 

معماری مساجد مسقط

یکی از جاذبه های مسقط ، مساجد با معماری های بی نظیر آن است.قابل توجه ترین مساجد مسقط، مسجد بزرگ سلطان قابوس است که به خاطر مناره ها و گنبد طلایی 50 متری اش بسیار شهرت دارد.در صورت سفر به مسقط و بازدید از این مسجد باید در نظر داشته باشید که مردان هنگام ورود باید لباس های آستین بلند با شلوار بپوشند و خانم ها باید موی سر و از گردن تا زانوهایشان پوشیده باشد.

تاریخ غنی مسقط

در سفر به عمان (مسقط) می توانید از دیدن گذشته غنی ای از عمانی ها دیدن نمایید. اگر به تاریخ علاقه دارید می توانید به موزه  Bait Al Zubair سر بزنید و گنجینه هایی از میراث عمانی ها را در آنجا ببینید.

غذاهای دریایی مسقط

اگر علاقه مند به غذاهای دریایی هستید،مسقط را برای سفر انتخاب نمایید.بشقاب های دریایی که فوق العاده هستند و حتما باید آنها را بچشید.رستوان Blue Marlin   یکی از رستوران هایی است که در سفر به عمان مسقط می تواند تجربه ی لذت بخشی از غذا خوردن برایتان رقم بزند.

معماری مدرن مسقط

در سفر به مسقط می توانید برای مشاهده معماری مدرن و مجلل مسقط از معماری کاخ ال عالم مسقط و خانه اپرای سلطنتی دیدن نمایید.حتی می توانید سری به هتل های لوکس مثل کاخ هتل ال بوستان بزنید.

 

 

 

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر