فرودگاه بین المللی بدروم

فرودگاه بین المللی بدروم  Bodrum Airport در ترکیه را با نام فرودگاه بین المللی میلاس بدروم نیز می شناسند Milas Bodrum Airport

این فرودگاه در فصل های پر توریست مثل تابستان ، یکی از فرودگاه های مهم و شلوغ شهر ترکیه محسوب می شود. و در سال ۱۹۹۷ میلادی احداث شده است.

فرودگاه بین المللی بدروم از این منظر که برای شهر های توریستی ترکیه همچون شهر دیدیم، دروازه ورود و خروج محسوب می گردد نیز مهم می شمارند. فرودگاه بین المللی بدروم یا همان میلاس بدروم درحد فاصل دو شهر بدروم و میلاس قرار گرفته است.از آنجایی که بیشترین آمار پروازهای فرودگاه بدروم مربوط به فصل پرمسافر یعنی تابستان می باشد،پرواز های این فرودگاه به صورت فصلی صورت می گیرد.

پرواز های این فرودگاه از طرف خطوط هوایی مانند: شرکت هواپیمایی معراج،شرکت هواپیمایی قشم ایر،شرکت هواپیمایی آتا،شرکت هواپیمایی آسمان،شرکت هواپیمایی سان اکسپرس،شرکت هواپیمایی ترکیش و شرکت هواپیمایی اطلس جت می باشند که این پرواز ها از فرودگاه امام به مقصد فرودگاه بدروم می باشند.

اطلاعات فرودگاه بین المللی بدروم

نام فرودگاه بین المللی بدروم: Bodrum Airport و یا Milas-Bodrum Airport

کد یاتا: BJV

کد ایکائو: LTFE

نوع فرودگاه: همگانی

ارتفاع از سطح دریا: ۶ متر

ترمینال ها: ۲ ترمینال مجزا

وب سایت فرودگاه بین المللی بدروم: www.milasbodrum.dhmi.gov.tr

 

راه های دسترسی به فرودگاه بدروم

برای رفتن از این فرودگاه به مرکز شهر بدروم و یا میلاس و یا هر مقصد دیگری می توانید از اتوبوس یا از تاکسی استفاده کنید.

اتوبوس های شرکت هاواسکه: اتوبوس‌های شرکت هاواسکه که به صورت ۲۴ ساعته در محل فرودگاه مستقر هستند و در مدت یک ساعت و با مبلغی مناسب مسافران را به مرکز شهر بدورم انتقال می ‌دهند.

تاکسی: فرودگاه بدروم نیز همانند سایر فرودگاه‌ها، دارای تاکسی ‌های فرودگاهی نیز در محل مخصوص خود می باشد. این تاکسی ها معمولا در مقابل ترمینال های پروازهای داخلی و پروازهای بین المللی حضور دارند و دسترسی به آن ها آسان است.

 

 

 

 

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر