معرفی هتل Turist آنکارا

این هتل ۴ ستاره که در خیابان کانکایری آنکارا واقع است فقط ۵ دقیقه پیاده، با میدان اولوس فاصله و پارکینگ اختصاصی رایگان دارد و نسبت به دیگر هتل های
۴ ستاره آنکارا با کیفیت تر و ارزان تر است.

اتاق های هتل بسیار مدرن و عایق صدا می باشند. حمام ترکی، مرکز بدنسازی و سونا از دیگر امکانات هتل می باشد. تمامی اتاق های هتل تهویه مطبوع، تلویزیون، ماهواره، کتری برقی و بالکن اختصاصی دارند. رستوران هتل غذاهای ترکی و بین المللی سرو می کند و سالن بسیار زیبایی دارد. شما می توانید سفارش دهید که صبحانه شما را در داخل اتاق سرو کنند. رستوران هتل یک منوی رژیمی خاص نیز دارد.
هتل توریست آنکارا در نزدیکی حمام رومی آنکارا قرار دارد و فاصله آن با ترمینال اتوبوس، ۵ کیلومتر و با فرودگاه اسن بوگا ۲۵ کیلومتر است. کارکنان هتل به زبان های ترکی، لهستانی، فرانسوی و انگلیسی مسلط هستند.
از دیگر امکانات این هتل می توان به ماساژ، دوچرخه کرایه ای، کتابخانه، اینترنت رایگان در تمامی فضای هتل، تبدیل ارز، اتوشویی، فکس، فتوکپی، آرایشگاه و فروشگاه سوغات و صنایع دستی اشاره کرد.شما می توانید در تور آنکارا،با انتخاب این هتل و استفاده از امکانات آن،بهترین خاطره سفر خود را رقم بزنید.

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر