هواپیمایی ایران ایر

چرا برای پرواز های خود ایران ایر را انتخاب کنیم؟

یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی ایران، شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا هما است. این ایرلاین ایرانی که جز قدیمی ترین ها نیز به حساب می آید، به مرور زمان تبدیل به یکی از نشان های ملی و آشنا برای ما ایرانیان شده است. ایران ایر یکی از هواپیمایی هایی است که علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که در ارائه ی خدمات قبل و در طول پرواز دارد، نامش این اطمینان را به ما می دهد که سفری آرام را در پیش خواهیم داشت. در ادامه با مهرآباد گشت همراه باشید تا بررسی کنیم چرا برای پرواز های خود،ایران ایر را انتخاب کنیم؟

شرکت هواپیمایی هما در اردیبهشت سال ۱۳۲۵ تاسیس شد. اولین پرواز این شرکت پس از جنگ جهانی دوم در مسیر تهران به مشهد انجام شد. از بین سال های ۱۳۲۴ تا ۱۳۴۱، این شرکت با دارا بودن چند پرواز در خطوط بین المللی تبدیل به یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی ایران شد. به خاطر شرایط خاصی که در اقلیم جغرافیایی ایران و پراکندگی آن وجود داشت، به مرور اهمیت وجود شرکت هواپیمایی که متعلق به خود ایران باشد و از همه مهم تر دارای یک شبکه ی منظم باشد، زیاد تر از گذشته شد و باعث گردید تا شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا همان هما، در گذر سالیان سال در حال حاضر تبدیل به یکی از بزرگ ترین های صنعت مسافربری و حمل و نقل هوایی ایران شود.

از جمله اهداف اولیه ی هواپیمایی ایران ایر، رعایت اصول ایمنی پروازی و برقراری سرویس های حمل و نقل هوایی در زمینه ی بین المللی در کمال تجارت و صلح بوده است. شرکت هواپیمایی ایران ایر در حال حاضر به مقصد استکهلم، آمستردام، پاریس، رم، فرانکفورت، کلن، گوتنبرگ، لندن، مسکو، میلان، وین، هامبورگ، استانبول، آنکارا، بیروت، بمبئی، پکن، تاشکند، دبی، دمشق، دوحه، کراچی، کوالالامپور، کویت، نجف و استان های داخلی کشور است. شرکت هواپیمایی هما در تمامی سفر های خود برای تمامی حالات ممکن و پیش آمدی برای یک فرد، تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته است. به طور مثال برای کودکان نوزاد، کودکان بدون همراه، افراد با رژیم غذایی خاص، مسافر نیازمند به خدمات اضافه و …. ، برای همه ی این ها چاره ای در حین سفر اندیشیده است.

توصیه ی مهرآباد گشت به شما این است که حتما قبل از سفر با هواپیمایی ایران ایر، به سایت این شرکت مراجعه کرده و کلیه ی شرایط ویژه را مطالعه فرمایید. این شرکت به تازگی ۱۲ فروند هواپیمای ایرباس A380 را از شرکت ایر باس خریداری نموده است. از دیگر هواپیماهای این شرکت می توان به هواپیماهای ایرباس ۳۳۰ در خطوط مسافری تهران به  پاریس و آمستردام و یا هواپیماهای ATR  اشاره نمود. مهمانداران پرواز های شرکت ایران ایر جزء آموزش دیده ترین افرادی هستند که از میان افرادی زیاد برای این شغل انتخاب می شوند و این یکی از امتیازات بزرگ این شرکت هواپیمایی است.

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر