تفریحات خاص تور آنتالیا

  • گلف بازی در آنتالیا

اگر گلف را تا به حال تجربه نکرده اید، سفر آنتالیا این فرصت را برای شما به ارمغان می آورد.بهترین زمین های گلف کشور ترکیه در شهر آنتالیا ساخته شده است و گلف جز پر طرفدارترین تفریحات در آنتالیا به شمار می رود.شما هم می توانید در تور ارزان آنتالیا،گلف را تجریه کنید .

گلف بازی در تور آنتالیا

  • رفتینگ در آب های خروشان آنتالیا

در آنتالیا همه روزه تورهای رفتینگ برگزار می شود.اگر علاقه مند به پارو زدن در آب هستید می توانید در سفرتان به آنتالیا در این تور ها ثبت نام کنید و یک روز هیجانی را تجربه کنید.این تور ها شما را به مناطق زیبا و بکر آنتالیا می برند.

رفتینگ در تور آنتالیا

  • غواصی در آب های سواحل آنتالیا

در سواحل آنتالیا بیش از 30 مرکز غواصی وجود دارد.در این مراکز شما می توانید ابتدا آموزش های مقدماتی غواصی را ببینید و سپس زیر نظر مربی غواصی را شروع کنید و به عمق آب های زلال و شفاف بزنید.بدون شک غواصی یکی از تفریحاتی است که هرگز خاطره شیرین آن را فراموش نخواهید کرد.

غواصی تور آنتالیا

  • سافاری در آنتالیا

همه روزه در آنتالیا تور هایی برگزار می شود که در صبحی زود شما سوار جیپ خواهید شد و به سرپرستی لیدر به دل جنگل ها و آب های آنتالیا می زنید.تور های سافاری معمولا یک روز طول می کشد.

سافاری در تور آنتالیا

  • اسب سواری در جنگل های آنتالیا

در جنگل های مختلف آنتالیا می توانید بدون محدودیت سنی،اسب کرایه کنید و با اسب بزنید به دل جنگل های آنتالیا.اگر حرفه ای باشید می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید در غیر این صورت این کار را تحت نظر یک مربی انجام خواهید داد .

اسب سواری تور آنتالیا

فریده سادات نعیمی

تور های مرتبط

هتل های مرتبط

مشاهده نظرات

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.


ثبت نظر